Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Samobójstwo - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Samobójstwo (/showthread.php?tid=630)

Strony: 1 2 3 4


Samobójstwo - blacklist - 25-08-2012 23:50

Co myślicie na temat samobójców? Ich psychice i powodach, dla których się na to decydują.


RE: Samobójstwo - scrappy - 25-08-2012 23:52

Myślę, że samobójcy to po prostu osoby słabe, które nie radziły sobie z problemami/chorobą. Jak to ktoś kiedyś powiedział "Ci tchórze nie dostrzegają tego, co jest ważne w życiu". Motywy ich decyzji są różne, nie będę ich oceniać.


RE: Samobójstwo - Niesmialy - 27-08-2012 01:54

Dla mnie to jest zalosny przejaw tchórzostwa


RE: Samobójstwo - blacklist - 27-08-2012 02:11

A ja strasznie współczuję takim osobom. Jak strasznie byli "zrujnowani", żeby podjąć taką decyzję.


RE: Samobójstwo - Niesmialy - 27-08-2012 04:19

byli zbyt slabi zeby podjac walke, samobojstwo jest aktem debilizmu i tchorzostwa -_- prawdziwy facet bierze sie w garsc i staje dalej do walki. u dziewczyn w sumie jest to samo tyle ze ida sie komus wyplakac i szukaja pomocy ;p


RE: Samobójstwo - Snorlax - 27-08-2012 12:05

słabi,żeby,pojąć,samobójstwo,tchórzostwa,się,garsć,że,idą się komuś,wypłakać,szukają* Naucz się pisać człowieku. Polski piękny język i trzeba stosować się do zasad ortografii.


Ja myślę ze jest to zła decyzja są inne sposoby na rozwiązywanie problemów


RE: Samobójstwo - blacklist - 27-08-2012 14:04

(27-08-2012 04:19)Niesmialy napisał(a):  byli zbyt slabi zeby podjac walke, samobojstwo jest aktem debilizmu i tchorzostwa -_- prawdziwy facet bierze sie w garsc i staje dalej do walki. u dziewczyn w sumie jest to samo tyle ze ida sie komus wyplakac i szukaja pomocy ;p
No własnie, byli zbyt słabi. Może nikt im nie chciał pomóc? Jak im się dobrze powodziło, to każdy przy nich był, a jak wszystko zaczęło się psuć, to ich opuścili... no ale tak nie wygląda każdy przypadek. Są powody, których sama nie zrozumiem.


RE: Samobójstwo - Jacky - 27-08-2012 16:47

Za dużo jest umotywowań samobójczych, by na ten temat się wypowiadać. Ale nie, to nie jest oznaka tchórzostwa. Czasami to choroba psychiczna, czasem depresja, spotkałem się ze zwyczajnym przypadkiem ZNUDZENIA SIĘ życiem. Ile samobójców, tyle motywów.


RE: Samobójstwo - Gemello - 27-08-2012 23:11

dokladnie jacky ;d jak mozna byc tchorzem i odebrac sobie zycie? na to trzeba miec wlasnie JAJA zeby takie cos zrobic no albo na bani XD moim zdaniem takie odbieranie sobie zycia to egoizm, bo gdyby moj tata odebral sobie zycie przykladowo, to ja i cala rodzina by po tym plakala, nie mielibysmy srodkow do zycia itd. wiec smierc jednego czlowieka niesie za soba mase nieszczescia dla bliskich. wiec EGOIZM i tyle


RE: Samobójstwo - Koma21 - 28-08-2012 23:29

moim zdaniem samobójcy sa zwyklymi tchorzami