Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
polecane zabiegi na wlosy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: polecane zabiegi na wlosy (/showthread.php?tid=6111)

Strony: 1 2 3


polecane zabiegi na wlosy - fiona11 - 13-10-2017 16:33

Macie jakieś swoje ulubione zabiegi na włosy, które wykonujecie często ? Ja staram się po każdym myciu nakładać jakieś maski na włosy przynajmniej na te 30 minut. Jakiś spektakularnych efektów niestety brak ;/


RE: polecane zabiegi na wlosy - veronaa - 17-10-2017 18:16

Kochana a byłas u fryzjera ? oni mają jakieś swoje sprawdzone zabiegi. takie będą na pewno bardziej skuteczne od tych domowych metod ;p no i dobre kosmetyki tak do pielęgnacji na co dzień. Jakich teraz używasz ?


RE: polecane zabiegi na wlosy - elenka - 19-10-2017 17:16

słuchaj a może zabieg keratynowego prostowania by coś zdziałał ? Ja zrobiłam taki myk i kondycja włosów bardzo się poprawiła. Nie radzę samodzielnie wykonywać takich zabiegów w domu ale wybrać się jednak do fryzjera - zapytaj go np o zabieg GHair kosmetykami Inoar - ja ten właśnie miałam i mogę śmiało polecić.


RE: polecane zabiegi na wlosy - Karina - 20-10-2017 15:35

Koniecznie przeczytaj ten poradnik https://pl.oriflame.com/beautyedit/health-beauty/natural-beauty-skin-care-guide który dotyczy pielęgnacji. Jestem przekonana, że będziesz z niego baaaaaaardzo zadowolona! Ja sama do teraz nie mogę wyjść z podziwu, że tyle przdatnych informacji zawartych jest tak naprawdę w jednym artykule.


RE: polecane zabiegi na wlosy - Polya1982 - 20-10-2017 22:28

A próbowałaś wcierać we włosy olej kokosowy - https://enaturalnie.pl/oleje-naturalne/olej-kokosowy-extra-virgin-nierafinowany-900ml-targroch-5903229002815_166.html? JEst to naturalny sposób na odżywienie włosów i ich nawilżenie. Robisz to w ten sposób, że rozgrzewasz olej albo w naczynku albo po prostu w dłoniach, żeby przybrał formę płynną i nakładasz na włosy. Jeśli będzie leciutko podgrzany to pod wpływem ciepła łuski włosów się otworzą i składniki oleju wnikną w głąb włosa. Możesz po nałożeniu owinąć włosy folią spożywczą lub czepkiem kąpielowym i na to jeszcze ręcznikiem. Wtedy włosy pod wpływem ciepła dalej będą się otwierać i przyjmować składniki odżywcze. Później umyj włosy dwa razy delikatnym szamponem ale staraj się to robić letnią wodą lub nawet chłodną, która zamknie łuski włosów i będą gładsze.


RE: polecane zabiegi na wlosy - ereh98 - 21-10-2017 00:31

Ja ostatnio gdzieś wyczytałem o bardzo dobrym wpływie maseczki z pokrzywy i skrzypu właśnie na włosy Smile


RE: polecane zabiegi na wlosy - wotciarz - 11-11-2017 21:38

Z tego co się orientuję to nie na każdego działają te zabiegi. Moja siostra stosowała różne maseczki i szampony i niestety nie wiele jej to dało. U nas w rodzinie chyba genetycznie tak jest uwarunkowane, że nie mamy zbyt bujnych fryzur. Mi to w sumie nie robi różnicy ale siostra chce sobie zagęścić i przedłużyć włosy. Ostatnio trafiliśmy na stronę sklepu Best Hair https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Keratyna_Wlosy-doczepiane-40cm-0-4g-162.html - tam można kupić włosy sztuczne i naturalne. Co sądzicie o takim sposobie przedłuzania włosów?


RE: polecane zabiegi na wlosy - MysiaPysia - 14-02-2018 13:32

Nie stosuję do włosów niczego specjalnego, ale myślę, że samej też można ułożyć ładną fryzurę. Na pewno odnośnie suszenia i układania włosów przyda się przeczytać artykuł, z którego można się dowiedzieć jaki sprzęt się do tego nada.


RE: polecane zabiegi na wlosy - alicja930 - 21-02-2018 00:01

Ja właśnie przeglądam modne cięcia fryzjerskie, bo chciałabym coś takiego wykonać, ale muszę się doradzić fryzjera, ponieważ nie wiem, co będzie mi pasować.


RE: polecane zabiegi na wlosy - śliwa - 04-08-2018 22:54

Nie wiem czy wiecie, ale mleko kokosowe ma świetne właściwości. Można z powodzeniem poprawić kondycję włosów. Nawilża i sprawia, że wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Warto zdecydować się na taką maskę.