Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Aranżacja biura - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Aranżacja biura (/showthread.php?tid=6098)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Aranżacja biura - dolas123 - 09-11-2018 16:55

Marzy mi się bardzo nowoczesne biuro, więc szukam w internecie ciekawych i mniej kosztownych inspiracji, które mogłabym użyć w moim biurze.


RE: Aranżacja biura - evelinka23 - 12-11-2018 10:58

Ja w swoim nowym biurze postawiłam na pełną nowoczesność. Wszystko czarno-białe i futurystyczne, polecam taki wystrój, tu np. czarny żyrandol http://betonkomorkowy.com.pl/2018/05/17/do-jakich-wnetrz-pasuje-czarny-zyrandol/


RE: Aranżacja biura - Manianna - 10-12-2018 13:27

Jeśli prowadzi się firmę to posiadanie biura jest koniecznością. Warto pamiętać, że biuro to nasza wizytówka bo "jak cie widzą tak cie piszą" dlatego powinni być urządzone z klasa. Przy aranżacji trzeba zadbać o każdy szczegół. Bardzo istotna jest odpowiednia podłoga. Przede wszystkim powinna się ładnie prezentować i być wytrzymąła na intensywne użytkowanie. Na podłogę świetnie sprawdza się deska warstwowa. Podłoga z deski warstwowej jest bardzo wytrzymała i można ją regenerować kilka razy dzięki czemu podłoga wygląda jak nowa.
Solidne i eleganckie podłogi wykonuje firma Baltic Wood. U nich możecie zamówić podłogę dopasowaną do Waszych oczekiwań.


RE: Aranżacja biura - hiacynta3 - 24-12-2018 11:31

Wszystko zależy co Ci się podoba, ja gustuje w takich "surowych" wnętrzach. W biurze mam farbę betonową od Primacol Decorative i o wiele lepiej mi się myśli w takich wnętrzach i po prostu mi się niesamowicie to podoba


RE: Aranżacja biura - MebleTeo.pl - 27-12-2018 00:24

Biuro przede wszystkim powinno być funkcjonalne, wygodne oraz przestronne aby każdemu dobrze się w nim pracowało. Dlatego jeżeli będziesz na etapie wyboru wyposażenia to zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór modeli, wymiarów i do tego mebli metalowych w konkurencyjnych cenach, a w razie pyta zawsze możecie liczyć na pomoc naszej obsługi klienta.


RE: Aranżacja biura - alicetaylor - 27-12-2018 05:51

Thanks for all your information, Website is very nice and informative content.

FNAF Games


RE: Aranżacja biura - KaroKaro20 - 27-12-2018 13:07

Wydaję mi się ze dobrze dobrane oświetlenie robi dużą robotę jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie. Mój tato w swoim biurze zamontował sobie takie fajne oświetlenie gablot wygląda to super jak chce się coś bardziej wyeksponować. W przypadku mojego ojca są to nagrody sportowe czy certyfikaty - ponoć robi robotę jak przychodzi klient i łatwiej mu wtedy nawiązać do hobby Big Grin


RE: Aranżacja biura - Murray - 27-12-2018 15:48

Myślę, że jeśli znajdziesz sklep, który sprzedaje takie tablice, to nie będziesz musiałam zamawiać na swoje wymiary, bo mają wiele wyborów, więc pewnie znajdziesz coś dla siebie Wink


RE: Aranżacja biura - toddler00 - 03-01-2019 12:31

Zdecydowałem się na zakup używanych dywanów do biura. Jednak ich stan pozostawia wiele do życzenia. Czy znacie jakąś firmę zajmującą się czyszczeniem wykładzin w Krakowie?


RE: Aranżacja biura - zazel - 03-01-2019 13:43

jak najlepiej zaaranżować biuro macie może pomysły?