Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Sprzęty do domu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Sprzęty do domu (/showthread.php?tid=6038)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzęty do domu - Majkel - 27-04-2018 15:59

Planuję zakup wyciskarki do soków i owoców - natomiast nie jestem jeszcze pewien co wybrać, bo modeli jest naprawdę sporo. obecnie zastanawiam się pomiędzy Biochef, a Hurom, natomiast nawet jak wchodzę na stronkę https://wyciskarki.pl/, to widzę, że wybór jest przesadnie wręcz duży. Ktoś coś jest w stanie polecić?


RE: Sprzęty do domu - zenka - 08-05-2018 19:18

Jaki sprzęt jest wg Was najlepszy? Pytam o markę. Zależy mi na dobrej jakości i rozsądnej cenie.


RE: Sprzęty do domu - spryciula13 - 27-05-2018 22:19

Na pewno w żadnym domu nie obejdzie się bez porządnego odkurzacza. Mi po głowie chodzi Hoover Telios Extra. To bardzo dobry i mocny odkurzacz o tradycyjnym wyglądzie, odkurzacz w domu przyda się nawet jak ktoś nie ma dywanów, czy to odkurzyć łóżko czy panele Smile


RE: Sprzęty do domu - keres - 04-06-2018 19:21

Czy możecie polecić jakiś odkurzacz? Jaka marka jest najlepsza?


RE: Sprzęty do domu - MysiaPysia - 05-06-2018 12:26

Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowanie bez sprzętów AGD.


RE: Sprzęty do domu - gosik - 11-06-2018 19:17

Nikt nie wyobraża sobie życia bez takich sprzętów. Kiedyś ludzie bez nich żyli, ale my już jesteśmy do nich przyzwyczajeni.


RE: Sprzęty do domu - kajteeek - 12-06-2018 14:20

Inne czasy po prostu i inne przyzwyczajenia. Ale sprzęty agd to jednak podstawa w domowym wyposażeniu.


RE: Sprzęty do domu - Clumok - 15-06-2018 02:09

U mnie w domu jest dużo zwierząt - 3 koty i pies. Wszystkie sierściuchy oczywiście gubią całą masę kłaków. Zwykłe odkurzacze nie dają rady. Najlepiej kupić coś takiego https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/odkurzacze-profesjonalne/odkurzacze-do-biur/ i odpowiednią końcówkę do tego. Odkurzacz musi dobrze ciągnąć, aby wessać te kłaki ze szczotki, która powinna je zbierać.


RE: Sprzęty do domu - waczis - 15-06-2018 15:56

Ja generalnie się tym nie zajmuję, moja kobieta znajduje wszystko a ja przesyłam kasę Big Grin Ona zna się na tych sprzętach najlepiej szczególnie, że kocha gotować. Ja jestem typowym mięsożercom więc dla mnie mięsko musi być idealnie przygotowane. Grill elektryczny, dobra patelnia i mięsko uduszone w brytfannie to moje smaki. Mieliśmy problem ze znalezieniem dużej i porządnie wykonanej brytfanny do mięs ale moja kuchareczka przekopała internet i znalazła idealną Big Grin


RE: Sprzęty do domu - marikka - 25-06-2018 17:09

Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania sprzętów do swojego domu i wpadłam wczoraj przypadkowo na stronę ZasmakujRadości.pl Mają tam praktycznie wszystko czego potrzebuję - od talerzy i sztućców po dywaniki łazienkowe. Czy zamawialiście już może coś od nich? Będę wdzięczna za każdą opinię.