Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Poprawa sylwetki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Poprawa sylwetki (/showthread.php?tid=603)



RE: Poprawa sylwetki - Norbi22 - 20-02-2015 11:31

Długo się zbierałam ale w końcu wybrałam się na siłownię żeby pracować nad sobą Smile


RE: Poprawa sylwetki - Yayek - 28-02-2015 19:19

hmm a stosujesz jakis suplement diety podczas chodzenia na silownie czy nie? Mi trener polecil Therm Line Fast - zawiera extrakt z zielonej kawy i herbaty = kofeina = energia do cwiczen.

Powodzenia!


RE: Poprawa sylwetki - Sisi - 04-03-2015 09:53

Jeżeli chodzi o sylwetkę to możesz popracować nad na na siłowni możesz ćwiczyć np. razem z Ewą Chodakowską lubi inną panią która ma opracowane ćwiczenia. Jest też fajny zabieg modelowania sylwetki który można wykonać tutaj http://www.vicihair.pl/


RE: Poprawa sylwetki - Sebataa - 29-06-2015 17:41

Odchudzanie wcale do prostych nie należy. Według mnie trzeba stosować specjalną dietę i trochę się ruszać. Mi udało sie niedawna trafić na informacje że olej kokosowy pomaga spalać tkankę tłuszczową. Wiec moze wprowadź go do swojej diety?


RE: Poprawa sylwetki - Kalamaro - 29-06-2015 20:08

Teraz chyba jest taki czas że każdy z nas zastanawia sie jak szybko schudnąć. Wiem, ze nie jest to łatwe ale warto jest połączyć kilka znanych wszystkim czynników i to na pewno przyniesie efekty. Są to oczywiscie dieta i aktywność fizyczna. Zawsze jakieś efekty będą


RE: Poprawa sylwetki - pauhouk - 08-07-2015 13:23

U mnie najlepiej sprawdza się jogging oraz taniec.


RE: Poprawa sylwetki - yoohoo - 14-07-2015 22:33

Na tvn active są często krótkie ćwiczenia na poprawę sylwetki i postawy.


RE: Poprawa sylwetki - monsoon - 06-08-2015 13:01

Wbrew powszechnej opinii ćwiczenia z Chodakowską nie jest wcale takie dobre. Moja żona próbowała w ten sposób schudnąć i efekt był bardzo słaby. Postanowiłem jej kupić
wioślarz treningowy i dzięki niemu schudła prawie 10kg i teraz cały czas ćwiczy, bo lubi.


RE: Poprawa sylwetki - Jędrzej - 06-08-2015 16:01

Jezu dziewczyno nie masz z czego chudnąć a ciałko młode i jędrne jest Smile
ewentualnie porób jakies programy na wzmocnienie mięśni, ale cardio sobie daruj bo nie masz czego spalać i wypali Ci miesnie własnie


RE: Poprawa sylwetki - dziewczynaszamana - 12-08-2015 11:27

Możesz ewentualnie skorzystać z wanny z hydromasażem Sundance, bo to dobrze robi na skórę i w ogóle na samopoczucie. Plus - świetnie odpręża kręgosłup po całym męczącym dniu.