Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Poprawa sylwetki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Poprawa sylwetki (/showthread.php?tid=603)



RE: Poprawa sylwetki - kalka - 26-05-2014 13:07

Ja nie mogę biegać z psem bo po pierwszym razie miałby taki uraz, że już w ogóle nie chciałby wychodzić ze mną z domu Wink. Sama poprawę sylwetki zaczynam jednak od oczyszczania jelita grubego i zdrowej diety, bo to właśnie ona jest podstawą w gubieniu kilogramów. A że ciało wygląda lepiej, kiedy jest choć trochę wysportowane, warto również regularnie się ruszać, co robię biegając co najmniej trzy razy w tygodniu i ćwicząc w domu.


RE: Poprawa sylwetki - ArekF - 27-05-2014 15:41

Zobaczcie sobie może jeszcze na te porady w zakresie odchudzania dostępne w tym artykule. Chodzi o przydatne preparaty, które mogą przyspieszyć ten proces. Wiadomo, że nic nie zastąpi ruchu oraz właściwego odżywiania, ale można to też wspomóc dodatkowymi sposobami.


RE: Poprawa sylwetki - ludzia - 30-05-2014 16:31

Też przydałoby mi się nieco poprawić swoją formę. Co prawda nie jestem otyła, a i moje BMI jest w porządku, ale wszelka tkanka tłuszczowa magazynuje mi się na brzuchu. Szczerze przyznam, że nie wyobrażam sobie założenia stroju kąpielowego i wyjścia na plażę Angry Po prostu bym się wstydziła. Co prawda wybrałam się już na zumbę i tańcząc próbuję jakoś zrzucić to wszystko, ale tutaj może mi chyba tylko dobry dietetyk. Moja ciotka poleciła mi Naturhouse w Katowicach, więc chyba wybiorę się tam i spróbuję wspólnie z dietetykiem ustalić indywidualny jadłospis. Trzymajcie za mnie kciuki, tym bardziej że jadę w tym roku na wakacje do Hiszpanii i naprawdę chciałabym ładnie wyglądać!


RE: Poprawa sylwetki - kalka - 02-06-2014 12:22

Zmiana nawyków żywieniowych rzeczywiście bardzo wpływa na skuteczne odchudzanie, więc myślę, że to bardzo dobry pomysł i życzę w takim razie powodzenia Smile


RE: Poprawa sylwetki - Antek1986 - 04-06-2014 13:37

Rower, basen, spacery, siłka masz szeroki wachlarz możliwości no i najważniejsze, to motywacja


RE: Poprawa sylwetki - klosia - 07-06-2014 15:49

tak motywacja może gdzieś ją sprzedają na kilogramySmile


RE: Poprawa sylwetki - kolorowa - 08-06-2014 22:41

Staram się ćwiczyć w miarę regularnie. Kupiłam nawet ostatnio sprzęt do ćwiczeń na http://www.fitpatrol.pl/: hula hop, ciężarki i twister


RE: Poprawa sylwetki - rajks - 09-06-2014 14:34

U mnie z tym ciężko ale planuje się wziąć za siebie Smile Jaki sport polecacie ?


RE: Poprawa sylwetki - Danuta007 - 13-06-2014 13:08

bieganie Smile teraz modny jest tenis Big Grin też można dużo kg stracić noi do tego dobra dieta


RE: Poprawa sylwetki - GalMonica - 13-08-2014 11:46

Ja wiem o co Ci chodzi. Skoro chcesz żeby Twoje ciało stało się bardziej umięśnione, i by zdrowo wyglądało - może zacznij unikać nie zdrowego jedzenia i słodyczy, do tego jakiś ruch fizyczny, np. 3x w tygodniu bieganie albo rower. Nie schudniesz, a Twoje ciało nabierze fajniejszego wyglądu.
Jeśli wybierzesz rower - polecam sklep http://www.AleRower.pl -mają naprawdę ciekawy asortyment i przystępne ceny.