Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Poprawa sylwetki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Poprawa sylwetki (/showthread.php?tid=603)



RE: Poprawa sylwetki - Anakonda - 26-02-2014 22:13

Ja jestem za dietą i ćwiczeniami, ale ponoć obecnie bardzo modna jest endermologia w Gdyni zajmuje się tym klinika, do której trzeba się odpowiednio wcześniej umawiać, bo takie są kolejki na ten zabieg. Mnie się ostatnio zdarzyło przytyć w taki dziwny sposób, że nie widać po mnie, żebym była grubsza, ale jak ścisnę skórę na udzie, to pod spodem widać takie grudki tłuszczu... Jeszcze kilka razy na to spojrzę i też się na taki zabieg zdecyduję Tongue


RE: Poprawa sylwetki - yoohoo - 01-03-2014 13:45

Słyszałam o tej aplikacji Befit, aczkolwiek jeszcze z niej nie korzystałam. Może warto zobaczyć jak to wygląda Wink


RE: Poprawa sylwetki - nosleep - 11-03-2014 21:17

Ja niestety nie mam czasu żeby ćwiczyć, ale często jak wychodzę na miasto to korzystam z outdoor fitness czyli takich siłowni pod chmurką oczywiście bezplatnych Big Grin


RE: Poprawa sylwetki - anna80 - 22-03-2014 02:08

Można też spróbować wspomagać się preparatami - reduxil nieźle wpływa na przemianę materii i pomaga spalić tłuszcz w trudno dostępnych partiach ciała.


RE: Poprawa sylwetki - timi - 28-03-2014 17:44

Trzeba uważać na te różne suplementy żeby nie okazały się czymś co pogarsza sytuację , lepiej ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia Smile


RE: Poprawa sylwetki - Yayo - 23-04-2014 19:40

Taaa kazda by chciala od razu, zeby istniala jakas Beauty Formula w magicznych kapsulkach, ktore po lyknieciu - od razu poprawiaja wszystkie niedoskonalosci doskonalych kobiet;P :>


RE: Poprawa sylwetki - kalka - 29-04-2014 09:52

Niestety żadne tabletki nie zdziałają cudów, więc zamiast się truć, lepiej po prostu przejść na zdrową dietę i zacząć się ruszać.


RE: Poprawa sylwetki - czarneszpilki - 07-05-2014 15:59

Nie ma sensu faszerować się chemią, najlepiej wziąć się za ćwiczenia. Jak ktoś chce zacząć od podstaw to po prostu ćwiczenia takie jak streaching będą dobre. Jak zaczynałam, zabrałam się za jogę, przyznam szczerze że nie było to aż tak proste jak się wydawało, ale wyrobiłam sobie dobre fundamenty pod dalsze ćwiczenia. Maty do jogi najlepiej pooglądać w zaznaczonym miejscu - naprawdę polecam Wam gorącoSmile


RE: Poprawa sylwetki - lilka91 - 20-05-2014 22:17

Ja postanowiłam zacząć biegać. Mam plan by od czerwca codziennie o 6 rano wskakiwać w buty do biegania i ruszać przed siebie. Mam już strój do biegania Pozostał zakup odpowiednich butów. Czytałam niedawno na http://www.superstyler.pl/sport-i-dieta/buty-do-biegania-dla-poczatkujacych-jakie-buty-do-biegania-wybrac/ jak zabrać się do ich kupna. Nie mam zamiaru kupować pierwszych lepszych butów by później żałować i cierpieć z powodu bolących stawów. W weekend chcę iść do sklepu sportowego by wybrać odpowiednie obuwie. Myślę też o wizycie u ortopedy, tak na wszelki wypadek.


RE: Poprawa sylwetki - Talimo - 21-05-2014 10:50

Ja ostatnio zaczynam biegać z psem ale czasami nie nadąża za mną i muszę ciągnąć smycz, nie jest to takie dobre rozwiązanie ale chciałem zmęczyć psa żeby w nocy nie szalał.