Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Poprawa sylwetki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Poprawa sylwetki (/showthread.php?tid=603)



Poprawa sylwetki - blacklist - 22-08-2012 20:48

Na początku przepraszam za to, jeżeli dodałam wątek do złej kategorii ^^

A teraz o co mi chodzi:
chciałabym poprawić (ogólnie) wygląd swojej sylwetki. Nie chodzi mi o to, żeby schudnąć (chociaż to też byłoby ok xP), ale żeby ciało było jędrniejsze, a nie jakieś takie rozlazłe ;/
Czy znacie/polecacie jakieś ćwiczenia?


RE: Poprawa sylwetki - nevermind - 23-08-2012 00:37

Rany, Ty chcesz schudnąć? Z czego? ;o
A jeśli chodzi o "rozlazłe" ciało to nie wiem za bardzo jak Ci doradzić, bo z tym problemu nie mam Tongue
Ale sadzę, że fitness i peelingi i kremy ujędrniające by pomogły. Tylko musisz dbać o siebie SYSTEMATYCZNIE i nie spodziewaj się efektów po tygodniu Tongue


RE: Poprawa sylwetki - blacklist - 23-08-2012 01:24

To moje ciało nie jest w sumie takie "rozlazłe", jak to napisałam, ale "idealne" też nie jest ;/
Generalnie niby znalazłam jakiś program z ćwiczeniami, podobno widać po nim efekty,
zobaczymy co z tego wyjdzie ; p

W sumie myślałam, że może ktoś tutaj ćwiczy regularnie i da mi jakieś "wskazówki" Smile


RE: Poprawa sylwetki - nevermind - 23-08-2012 01:47

Nikt nie ma idealnego ciała. Pewnie przesadzasz tak jak z tymi zbędnymi kilogramami Tongue
Jesteś chudziutka i jeszcze chcesz schudnąć. Nie rozumiem takich dziewczyn. Ja sama jestem bardzo szczupła i chcę przytyć chociaż 7 kg xD


RE: Poprawa sylwetki - Gemello - 23-08-2012 20:52

pływanie, rower, areoby Big Grin no takie korekcyjne, bo co innego schudnac a co innego poprawic wyglad sylwetki Big Grin bo co z tego ze ktos kto nie ma wgl miesni schudnie, bd wygladal jak szczupak Big Grin tu wazna jest SYLWETKA Big Grin


RE: Poprawa sylwetki - PARABOLAN - 28-08-2012 11:42

ciezko doradzic niewiadomo jak naprawde wyglada sytuacja

wskazana bybyla fotka całosci wtedy mozna rozmawiac


RE: Poprawa sylwetki - scrappy - 28-08-2012 13:24

(28-08-2012 11:42)PARABOLAN napisał(a):  ciezko doradzic niewiadomo jak naprawde wyglada sytuacja

wskazana bybyla fotka całosci wtedy mozna rozmawiac
blacklist ma temat w Pokaż się (:


RE: Poprawa sylwetki - blacklist - 29-08-2012 02:32

(28-08-2012 11:42)PARABOLAN napisał(a):  ciezko doradzic niewiadomo jak naprawde wyglada sytuacja

wskazana bybyla fotka całos
ci wtedy mozna rozmawiac

http://i49.tinypic.com/2mxhiqo.jpg
Zdjęcie całości... powiedzmy ; P


RE: Poprawa sylwetki - jachous - 29-08-2012 02:51

Nic bym nie zmieniał oprócz twarzy kota. Przy tym proponuje operację Big Grin


RE: Poprawa sylwetki - nevermind - 29-08-2012 11:57

Lol, gdzie Ty masz to rozlazłe ciało? Masz ładną sylwetkę tylko trochę za chudą xD
Ale masz ładny brzusio Big Grin