Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Koniec świata 21.12.12 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Koniec świata 21.12.12 (/showthread.php?tid=602)

Strony: 1 2


Koniec świata 21.12.12 - RapZmieniłMojeŻycie - 22-08-2012 08:12

Co o tym sądzicie?? Jakie jest wasze zdanie na temat rzekomego końca świata który ma nastąpić 4 dni przed świętami, czy wierzycie w moc tego całego kalendarza majów ??

Według informacji jakie możemy znaleźć buszując po internecie, można wyczytać że, naukowcy mają wiele teorii jak będzie wyglądał koniec świata.

Jedni mówią że, wtedy ma mieć koniec naszej i początek nowej ery.

Inni natomiast twierdz że, tego dnia mają wystąpić na słońcu anomalie, które zniszczą na rok budowane przez dziesięciolecia linie energetyczne.

Jeszcze inni, twierdzą że, wtedy ma mieć miejsce drugi biblijny "potop"


RE: Koniec świata 21.12.12 - Scelerisque - 22-08-2012 08:29

(22-08-2012 08:12)RapZmieniłMojeŻycie napisał(a):  Inni natomiast twierdz że, tego dnia mają wystąpić na słońcu anomalie, które zniszczą na rok budowane przez dziesięciolecia linie energetyczne.

W tym wypadku to akurat NASA twierdzi, że niby w PRZYSZŁYM roku Słońce rozgrzeje sie do takiej temperatury, że wysiądzie u Nas prąd, a co za tym idzie nie będzie też wody.

Nie wierzę w żadne z tych przepowiedni, a to się okaże w grudniu czy miałam rację, że to jakieś wymysły czy się myliłam.


RE: Koniec świata 21.12.12 - RapZmieniłMojeŻycie - 22-08-2012 09:06

(22-08-2012 08:29)Scelerisque napisał(a):  
(22-08-2012 08:12)RapZmieniłMojeŻycie napisał(a):  Inni natomiast twierdz że, tego dnia mają wystąpić na słońcu anomalie, które zniszczą na rok budowane przez dziesięciolecia linie energetyczne.

W tym wypadku to akurat NASA twierdzi, że niby w PRZYSZŁYM roku Słońce rozgrzeje sie do takiej temperatury, że wysiądzie u Nas prąd, a co za tym idzie nie będzie też wody.

Nie wierzę w żadne z tych przepowiedni, a to się okaże w grudniu czy miałam rację, że to jakieś wymysły czy się myliłam.


Wstępne przypuszczenia były takie iż to 21 grudnia ma wysiąść prąd


RE: Koniec świata 21.12.12 - nevermind - 22-08-2012 12:12

Grudniowy koniec świata będzie taki jak każdy poprzedni xD


RE: Koniec świata 21.12.12 - scrappy - 22-08-2012 12:14

NIE BĘDZIE ;_;


RE: Koniec świata 21.12.12 - Zepsuta. - 22-08-2012 12:41

Ja wiele wersji na temat końca świata słyszałam. Ostatnio nawet w radiu mówili że "prawdziwy" koniec świata będzie w 2030którymś no więc spoko. Bzdury jak dla mnie, jeden drugiego tylko straszy.


RE: Koniec świata 21.12.12 - Misterio - 23-08-2012 00:32

Ja to powiem tak kalendarz majów nie przewiduje końca świata tylko epoki Tongue
A co do tego moje zdanie jest takie słońce rozgrzeje/powiększy się tak by miało wpływ na ziemie dopiero za pare milionów lat (potwierdzone naukowo). Według mnie bd to co jest opisane przez majów co pare tysięcy lat następuje przebiegunowanie (też potwierdzone naukowo) mianowicie bieguny zmieniają swoje położenie (nie pamiętam już o ile stopni ) więcej na ten temat można znaleźć w internecie było to też kiedyś na discavery.


RE: Koniec świata 21.12.12 - PARABOLAN - 23-08-2012 13:02

bedzie czy nie bedzie ale z drugiej strony nawet fajnie by bylo zginanc w taki sposob,jak by bylo tak widowiskowo jak przy dinozaurach,jaki haos by nastał tak w ostatni dzien ziemii,zle, same burdy jakies kradzieze co minute juz oficjalnie ktos by sie wyebal tranzitem do biedrony, gwałty na ulicach zwiezeta spyerdolily by z zoo i slonie po ulicach,oj zle zle predzej czy pozniej taki dzien napewno nadejdzie ale chcialbym takiego dozyc,bylo by co wspominac po tamtej stronie


RE: Koniec świata 21.12.12 - Osx - 23-08-2012 15:52

Ja przeżyłem już tyle "końców świata" że mam gdzieś kolejny. Założę się, że do prawdziwego końca doprowadzą politycy. Już są tak blisko tego. : P


RE: Koniec świata 21.12.12 - Gemello - 23-08-2012 20:40

koniec swiata to swieto ruchome Big Grin
nie wierze, ale fajnie by bylo jakby tak pol planety se zjarało Big Grin oczywiscie procz Polski bo to by byla dla mnie katastrofa