Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
szybka gotówka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: szybka gotówka (/showthread.php?tid=5992)

Strony: 1 2


szybka gotówka - jabe39 - 15-09-2017 13:02

Jeśli interesują was dobrej jakości kredyty mieszkaniowe czy innego rodzaju kredyty dla firm? To oferta kredytowa, pożyczek pozabankowych jest według mnie najlepsza w dzisiejszych czasach. Szybkie chwilówki ? Widzieliście to oprocentowanie ! Mówię stanowczo NIE ! Tylko POŻYCZKA pozabankowe są najlepszą opcją. Brałam ich już wiele i np. firma Aasa udziela ekspresowy kredyt przez internet który warto rozważyć, decyzja od 15 min do 24h ! Zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty do 5 tygodni, firma rewelacyjna !


RE: szybka gotówka - ziemowka - 19-09-2017 00:28

Banki mają teraz strasznie wymogi, też jestem zdania że lepiej skorzystać z firm które udzielają pożyczek, chwilówek nie przez banki www.credy.pl tutaj możesz dostać taką pożyczkę, ja osobiście nie brałam ale koleżanka brała na rowery dla całej rodziny i chwaliła bardzo warunki.


RE: szybka gotówka - Layla16 - 20-09-2017 16:24

Dla porównania zostawię Ci jeszcze stronę 24pozyczka.pl gdzie pojawiła się w ofercie pożyczka pandamoney to sobie zobacz jeśli jeszcze nie znałaś. Ogólnie wybór jest duży i wszystko zależy od Ciebie czego potrzebujesz i czego szukasz.


RE: szybka gotówka - jomonert - 21-09-2017 10:50

Lepiej unikać chwilówek. Można się wkopać w niezłe kłopoty


RE: szybka gotówka - AnnaMaria - 21-09-2017 20:13

Kredyt chwilówkowy często jest najlepszym rozwiązaniem, które możemy znaleźć, kiedy nie mamy kasy. Osobiście polecałabym sprawdzenie ofert chwilówek online, ponieważ wiele z nich ma niskie oprocentowania i elastyczne raty.


RE: szybka gotówka - kajteeek - 22-09-2017 07:43

Jak ktoś oferuje szybką gotówkę, to raczej nie wierzę, w ogóle jestem przeciwnikiem pożyczania.


RE: szybka gotówka - dziewczynaszamana - 22-09-2017 12:38

Ja tak samo. Potem trzeba spłacić z procentem.


RE: szybka gotówka - Elka084 - 30-09-2017 12:07

Wiadomo, że przy kazdej pożyczce w grę wchodzi oprocentowanie. Nie ważne czy jest to pożyczka online czy pożyczka z banku. a nieraz w trudnej sytuacji nie ma czasu na bawienie się w chodzenie po bankach i załatwianie formalności. Czasami może się zdarzyć sytuacja, kiedy gotówka jest potrzebna natychmiast i wtedy można znaleźć ratunek np. tutaj: https://ekassa.com/. Dzięki temu szybko uzyskacie pieniądze, które są Wam niezbędnie potrzebne i później w miarę możliwości spłacicie pożyczkę.


RE: szybka gotówka - Anakonda - 03-10-2017 14:42

ja od takich szybkich gotówek bym się trzymała z daleka bo to jest najprostsza droga do poważnych problemów.


RE: szybka gotówka - origa - 04-10-2017 10:57

Szybka gotówka = szybkie problemy ludzie jeszcze się tego nie nauczyliscie?