Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Samochód do pracy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Samochód do pracy (/showthread.php?tid=5864)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Samochód do pracy - PaweLek - 26-02-2018 13:09

Na dojazdy do pracy to najlepsza jest komunikacja zbiorowa Wink


RE: Samochód do pracy - reversa - 10-03-2018 15:27

Mój narzeczony jest kurierem więc jeździ dostawczym - teraz nowego peugeota boxera kupił, bardziej ekonomiczny a poza tym bardzo dużo pracy ma i coś większego i pewniejszego potrzebował a to nowe to ma pewniaka


RE: Samochód do pracy - automaniak1965 - 12-03-2018 14:54

(26-02-2018 13:09)PaweLek napisał(a):  Na dojazdy do pracy to najlepsza jest komunikacja zbiorowa Wink
To zależy od odległości jaką ma się do pokonania + od tego czy ma się rodzinę i trzeba odwieźć dzieci rano do przedszkola/szkoły. Wtedy już odpowiedź nie jest taka oczywista. Nie wspomnę o zrobieniu dużych zakupów po pracy albo załatwienia jakiś spraw na mieście. Wiele osób twierdzi, że się da zrobić to bez samochodu. Ja zawsze odpowiadam, że oczywiście, że się da. Tylko trzeba na to trzy razy więcej czasu poświęcić. Gwarantuje, że z samochodem jest dużo wygodniej i praktyczniej. Jeżeli chodzi o auto do pracy to na pewno musi być dość ekonomiczne w spalaniu i optymalnie pojemne - w zależności od wielkości rodziny. Ja jeżdżę Mazdą3, ale inne modele tej marki też się świetnie sprawdzają na miejskich drogach. Jak nie chce wam się szukać to salon samochodowy Kraków ma bogatą ofertę aut nowych i używanych. Na stronie znajdziecie szczegółowe opisy poszczególnych modeli.


RE: Samochód do pracy - kajteeek - 15-03-2018 10:28

Byleby jeździł i spełniał swoje zadanie, to chyba najistotniejsze.


RE: Samochód do pracy - tatusiek - 16-03-2018 01:36

Myślę że najlepszym sposobem na dojazdy do pracy w mieście jest komunikacja publiczna


RE: Samochód do pracy - ignorantka - 20-03-2018 12:49

A ja mam do Was pytanie z trochę innej beczki! Mam swoją firmę i chciałabym kupić samochód. Mam do wyboru, albo takie "oby był za kilka tys, albo coś lepszego, za 30-40 tys, ale wtedy chciałabym skorzystać z leasingu na stronie https://kredytok.pl/leasingok/. Która opcja lepsza?


RE: Samochód do pracy - Gozenis - 22-03-2018 12:06

czasami leasing się opłaca, ale jak auto typowe do pracy, to może kupić jakiegoś używanego bubelka? Wink taki, który będę jeździł, ale bez potrzeby inwestowania dużych pieniędzy w jego utrzymanie + opłaty leasingowe.


RE: Samochód do pracy - mikelo - 02-04-2018 00:16

Myślę że jakaś hybryda się nada, np Lexus


RE: Samochód do pracy - fimek - 04-04-2018 19:16

Jeśli do pracy i do jazdy po mieście to wystarczy jakiś mały samochód. Małym autem łatwiej zaparkować w mieście.


RE: Samochód do pracy - just_friends5 - 10-05-2018 17:14

Ja wybrałam nowy samochód z salonu. Przynajmniej wiem, że nie jest uszkodzony i długo pojeździ! Wzięłam na niego kredyt na świetnych warunkach, który znalazłam w rankingu na porównywarka kredytów hipotecznych . Takie porównywarki to naprawdę świetna sprawa.