Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
ból po prawej stronie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: ból po prawej stronie (/showthread.php?tid=5847)

Strony: 1 2


ból po prawej stronie - Konstancja99 - 18-08-2017 13:49

nie wiem co mi jest, boli mnie po prawej stronie koło żeber, trzustka wątoba? ostatnio zaszalałam z ostrą pizzą i to chyba przez to Sad poratujcie co mam robić, bo herbatki z mięty nie działają w ogóle Sad


RE: ból po prawej stronie - elenka - 29-08-2017 19:22

Ojjj z tym nie ma żartów jak szybko Ci nie przejdzie to szłabym do lekarza... Ja generalnie jestem panikarą w tych kwestiach...


RE: ból po prawej stronie - fiona11 - 31-08-2017 19:58

ojj ja tak jak elenka radziłabym raczej isc z tym do lekarza. a probowalas czegos z takiej domowej apteczki ? kurcze ja sama nie mialam nigdy takich problemow to ciezko cokolwiek doradzic ;/


RE: ból po prawej stronie - tupol - 31-08-2017 20:27

idź do lekarza! takie problemy często okazują się poważne, nie można lekceważyć


RE: ból po prawej stronie - ninjaa - 31-08-2017 21:20

dokladnie tak jak mowi tupol. ewentualnie na szybko wez sobie moze Sylimarol u mnie pomaga ale moje dolegliwosci to czysta niestrawnosc a u Ciebie nie wiadomo..


RE: ból po prawej stronie - veronaa - 31-08-2017 22:49

mi wspomniany już wcześniej przez ninja sylimarol bardzo pomaga jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju niestrawności ( stosuję go przeważnie po jakiś bardziej obfitych sjestach rodzinnych ). Dostaniesz go w każdej aptece za kilkanaście złotych. Ale jak po nim nie przejdzie to leć do lekarza.


RE: ból po prawej stronie - Konstancja99 - 05-09-2017 11:01

Hm, ciężko wywnioskować co to może być i raczej nie lecz się przez forum, czy na googlu bo możesz sobie zaszkodzić. Idź do lekarza, który skieruje cię na konkretne badania, czy to krwii, usg. Możesz jeszcze skorzystać z tych rad http://wolniodbolu.pl/ tu masz sporą dawkę informacji na temat radzenia sobie z bólem brzucha, trzustki. Może pomoże!


RE: ból po prawej stronie - elenka - 25-09-2017 22:25

niedalej jak wczoraj sąsiad prosił mnie o jakiś ratunek na dolegliwości trawienne Smile Wie, że moja apteczka zawsze pęka w szwach Smile poratowałam go sylimarolem i dziś na spacerze z psem dopytywał czy jest na recepte itd bo pomógł także coś w tym jest Smile


RE: ból po prawej stronie - veronaa - 27-09-2017 20:04

ja też ostatnio ratowałam koleżankę z pracy Smile Mówiłam nie jedz tego leczo bo jest mega ostre.. ostrzeżenia nie pomogły a potem było cięzko heh Smile dobrze, że w tej swojej torebce mam wszystko nawet leki Smile


RE: ból po prawej stronie - olsiaa - 27-09-2017 21:39

W takim przypadku warto się odpowiednio przebadać, moja znajoma korzystała z tego laboratorium aby zrobić pełną analizę http://e-diagnostyka.pl Warto dowiedzieć się jakie pokarmy nam szkodzą, na co jesteśmy uczuleni itp.