Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaka podłoga do salonu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Jaka podłoga do salonu (/showthread.php?tid=5835)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Jaka podłoga do salonu - Aldona - 14-08-2017 15:59

Jaką wybraliście podłogę do swych salonów? Salon uważam za serce domu i chciałabym aby był przytulnym i zarazem eleganckim pomieszczeniem. Dlatego szukam wszelkich inspiracji związanych z jego wykończeniem.


RE: Jaka podłoga do salonu - Dziobal - 18-08-2017 22:42

Jasne panele Smile myślę, że takie najbardziej pasują do przytulnego wnętrza. Albo drewniana podłoga! nada super klimatu.


RE: Jaka podłoga do salonu - Inka - 21-08-2017 23:10

Najbardziej elegancka będzie drewniana podłoga. też bym taką chciała w salonie. Jestem na etapie namawiam męża na zmiany. Marzy mi się lita deska i do tego modne wysokie listwy przypodłogowe, takie jak ta
[Obrazek: 4d49934d2ff1d39f03729b3d044fabd2.jpg]


RE: Jaka podłoga do salonu - green - 23-08-2017 17:23

Jeśli salon jest połączony z aneksem kuchennym, to w salonie deski drewniane, a w części kuchennej płytki, na przykład te z kolekcji Livingstone - epoxy http://www.tubadzin.pl/collection/414 o nieszablonowym wyglądzie.


RE: Jaka podłoga do salonu - Poczatkowy968 - 23-08-2017 18:12

Panele drewniane to klasyk i w sumie nic dziwnego. Ładnie się prezentują i są praktyczne.


RE: Jaka podłoga do salonu - gatta - 24-08-2017 15:08

Tylko sporo kosztują. Poza tym - trzeba o nie dbać.


RE: Jaka podłoga do salonu - charlotte - 28-08-2017 07:57

Panele swietnie się prezentują Smile Zajrzyj sobie na DDD Dobre Dla Domu myślę, że znajdziesz tam co dla siebie. My właśnie z mężem szukamy paneli do naszego mieszkania i zastanawiamy się nad szarymi. Całe mieszkanie będzie białe i jasne dlatego szare panele wydaja mi się bardzo ok.


RE: Jaka podłoga do salonu - Miśka - 29-08-2017 22:29

My planujemy gruntowny remont w przyszłym roku.Póki co oglądamy i analizujemy co i jak pozmieniac.Co do podłogi to raczej jesteśmy już zdecydowani. na pewno w salonie i korytarzu zamiast starego parkietu połozymy deski.Może są troszke droższe od paneli,ale drewno ma jednak swoj niepowtarzalny klimat i z doświadczenia już wiemy ,że drewniane podłogi są o wiele trwalsze.


RE: Jaka podłoga do salonu - Stykowy357 - 30-08-2017 12:20

Radzę poszukać jakieś fajnej wyszukiwarki która automatycznie przeszuka wszystko według paru czynników, lokalizacji, ceny czy jakości - a do tego dojdą jeszcze opinie. Chyba lepiej tak niż męczyć się samemu albo zaprzęgać w to innych.


RE: Jaka podłoga do salonu - Aldona - 30-08-2017 22:08

Szczerze powiedziawszy również wolałabym litą dekę niż panele. Długo szukałam jakiejś w atrakcyjnej cenie, niestety bezskutecznie. Dziś już wiem, że źle szukałam i warto było zapytać Was o zdanie. Dzięki Inka z twój wpis. dzięki Tobie zajrzałam na stronę Drew-Lux. Okazało się, ze to producent wyrobów z drewna i ma bardzo przystępne ceny. Zakupiłam u niego materiał na podłogę wraz z listwa przypodłogową. Wybrałam drewnianą w kolorze podłogi. Jakoś ta moda na białą nie do końca do mnie przemawia.