Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Spektakle - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Spektakle (/showthread.php?tid=5816)Spektakle - anastazja4390 - 10-08-2017 11:36

Witam, czy chodzicie na spektakle w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim? Na http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle/ można sobie o tym sporo poczytać. Nie ma rzeczy, która bardziej mnie interesuje od właśnie takich spektakli. Jest to naprawde coś interesującego i polecam każdemu się wybrać.


RE: Spektakle - jjusti18 - 09-11-2017 18:38

No brzmi ciekawie, warto być blisko sztuki i kultury. Ja z moją młodszą siostrą wybieramy się niedługo na http://boxality.com . Mam nadzieje, że jej się spodoba bo już kilka lat chodzi na kursy taneczne a ponoć ma być to pierwsza w Polsce opowieść przedstawiona tańcem. Słyszałam, że wszystkie role będą odrywać najlepsi tancerze Polski. A Wy co o tym sądzicie?


RE: Spektakle - Felker - 10-11-2017 19:55

lubię teatr, ale rzadko tam bywam


RE: Spektakle - tralinka - 27-08-2019 21:55

Ja z Warszawy także jak coś to wybieram ten teatr https://teatrkomedia.pl/ myślę, że mają najlepszy repertuar z warszawskich teatrów i bilety nie kosztują majątku. warto się wybrać ze znajomy, odpowiednio wcześniej oczywiście kupić bilety. Rozrywka fajna, spektakle są i zabawne i życiowe a aktorzy super.


RE: Spektakle - byniek - 21-11-2019 21:36

Co prawda nie często, ale raz na jakiś czas chodzimy z kobietą do teatru https://teatrszekspirowski.pl/ ponieważ można trafić tu na fajne spektakle. Jeżeli z okolic Gdańska jesteście to raz na jakiś czas zerknijcie jakie sztuki wystawiają. Osobiście uwielbiamy taką formę relaksu Smile