Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D (/showthread.php?tid=580)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - Pancerny Rymut - 05-03-2013 21:23

Ja tam wolę krawat, jakoś tak lepiej wygląda jak dla mnie.


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - renehr - 06-03-2013 11:55

Zdecydowanie krawat. Muszka to dla mnie obciach


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - werta - 29-07-2013 16:06

nie każdemu chyba pasuje mucha, a poza tym kojarzy mi się z tym jak nosiłem muchę w dzieciństwie Tongue i jakoś mi się wydaje że pasuje głównie dzieciakom Tongue


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - kajteeek - 04-04-2014 15:57

Do mojej osoby zdecydowanie bardziej pasuje krawat niż muszka. Nigdy z resztą nie byłem jej zwolennikiem, ponieważ wygląda tak jakoś obciachowo i staromodnie jak dla mnie.


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - shiper83 - 07-04-2014 15:38

Muszka elegancka pasuje według mnie np. na ślub dla pana młodego , w pozostałych przypadkach to krawat.


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - maratonczyk7 - 07-04-2014 17:33

ja w przyszłości pewnie nawet na ślub nie założe krawata, jakoś tak mi nie pasuje. Śledzie lepsze

wyburzenia radom


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - krajan20 - 11-12-2014 11:19

Zależy na jaką okazję i do jakiego stroju. Muszka może być całkiem OK. Na pewno oryginalnie wygląda. Krawaty noszą wszyscy.


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - Beata.Rl - 06-01-2015 00:16

Hej
Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Mili Panowie co kobieta powinna zrobić by od razu przyciągnąć uwagę faceta? Mam na myśli takie sytuacje z życia wzięte np. w szkole na przerwie czy też na samotna ekspedientka za kasą obsługująca bardzo często tego samego Pana, który próbuje ją zagadać. itd itd.


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - Bonaven - 14-01-2015 18:17

Patrzenie w oczy i uśmiech, to mnie bierze Smile


RE: Kobiety pytają wy odpowiadacie :D - damiankaczorowski - 07-10-2015 11:11

Przede wszystkim uśmiech. Ale wszystko w graniach rozsądku. Kobieta nie może być zbyt śmiała i odważna. Dlaczego? My, mężczyźni, to wieczni łowcy. Musimy sami zadbać o to, by zagadać i jako pierwsi wykonać krok do kobiety Smile Pewna doza tajemniczości.. To jest to co mnie pociąga!