Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Czarnogóra - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czarnogóra (/showthread.php?tid=5796)

Strony: 1 2


Czarnogóra - Inka - 07-08-2017 21:36

Czy ktoś z Was był w Czarnogórze i może podzielić się swymi wrażeniami z pobytu w tym kraju? Już niebawem śmigam tam na wycieczkę i jestem ciekawa na co powinnam zwrócić uwagę lub co warto zobaczyć.


RE: Czarnogóra - gladius - 08-08-2017 00:15

Również będę wdzięczny za opinie bo mam zamiar niedługo się tam wybrać Smile


RE: Czarnogóra - Miśka - 08-08-2017 17:51

Polecam zwiedzenia miasta Kotor.Miasto położone wśród gór,nad adriatykiem.Wspaniałe widoki,zabytki do zwiedzania.Naprawdę warto zobaczyć.


RE: Czarnogóra - Inka - 13-08-2017 21:22

Kotor jest podobno przepiękny. będę miała okazje zwiedzić to miasto. jest ono w planach mej wycieczki objazdowej, na którą wybieram się z Wytwórnia Wypraw. Miśka wypoczywałaś tylko w tym jednym miejscu czy udało Ci się zobaczyć również inne miejsca w Czarnogórze?


RE: Czarnogóra - Aldona - 14-08-2017 15:52

Inka, a co to za biuro podróży? Nie natknęłam się na nie nigdy, a patrząc na ich ofertę jest bardzo ciekawa. Możesz o nich napisać coś więcej?


RE: Czarnogóra - Dziobal - 18-08-2017 22:41

nie byłem, ale bardzo podobają mi się zdjęcia Czarnogóry, które widziałem ostatnio na necie. Chyba też tam w końcu pojadę na wakacje Smile


RE: Czarnogóra - Konstancja99 - 31-08-2017 15:18

my w tym roku bylismy nad polskim morzem. Ofertę znalazłam na https://travelist.pl o 54% taniej więc sporo zaoszczędzilismy i mogliśmy spędzić miło czas nie gotując tylko jedząc w lepszych restauracjach Smile Super nam się urlop udał i za rok znów powtórzymy to Smile


RE: Czarnogóra - brzezinsky - 10-06-2018 15:09

(13-08-2017 21:22)Inka napisał(a):  Kotor jest podobno przepiękny. będę miała okazje zwiedzić to miasto. jest ono w planach mej wycieczki objazdowej, na którą wybieram się z Wytwórnia Wypraw. Miśka wypoczywałaś tylko w tym jednym miejscu czy udało Ci się zobaczyć również inne miejsca w Czarnogórze?

I jak tam Twoja wycieczka z Wytwórnią? Ja właśnie w tym roku z nimi jadę. Co prawda z tego co wiem, sam program wycieczki mocno się zmienił w stosunku do tego co było w latach poprzednich. Może napiszesz jak Ci się udała i jak to wyglądało u Ciebie? Jestem ciekaw.


RE: Czarnogóra - Tomek320 - 13-06-2018 12:14

Byłem, piękne wybrzeże i cudowna atmosfera Smile


RE: Czarnogóra - foxi1 - 14-06-2018 23:24

Pięknie , daleko i tanio, pzdr