Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Materac do spania - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Materac do spania (/showthread.php?tid=5793)

Strony: 1 2


Materac do spania - 88deotati - 07-08-2017 16:28

Szukam odpowiedniego materaca do spania, ale w związku z tym, że dotychczas spałam na sofie, to niestety nie wiem na co zwrócić uwagę, gdy będę w sklepie szukać materaca. Czy możecie mi coś polecić?


RE: Materac do spania - Artmetic - 07-08-2017 19:21

zapytaj o zdanie osobę ze sklepu, oni wiedzą jak należy wybierac materace.


RE: Materac do spania - olla molla - 18-10-2017 15:50

Tylko pamiętaj, że na dobrym materacu nie warto oszczędzać, bo Twoje zdrowie i komfort są najważniejsze. Możesz zerknąć na stronę internetową sklepu Art-Medic , bo oferują materace wykonane w technologii Viscotherapy. To „pianka z pamięcią”, która reaguje na np. temperaturę i zapewnia idealnie podparcie oraz ułożenie ciała. Zapomnisz o nacisku czy bólu mięśni po porannym wstaniu z łóżka, a Twój sen będzie na prawdę głęboki. To godny polecenia produkt.


RE: Materac do spania - jakb7p2 - 21-10-2017 16:30

Materac powinien być solidny.


RE: Materac do spania - olla molla - 24-11-2017 12:56

Nie wiem, czy znasz materace Viscotherapy? Ich wypełnienie stanowią 2 rodzaje pianki, a teraz nowością jest ta o gęstości 85 kg/m3. Zaletą takiego produktu jest fakt, że chyba najlepiej podtrzymuje kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni i poprawia krążenie krwi. Zapewnia zdrowy i komfortowy sen dla każdego. Koniecznie sprawdźcie takie materace w sklepie Art-medic, bo mają dużo tańsze ceny niż konkurencja, a portfolio jest bardzo bogate i stale aktualizowane. Jest w czym wybierać!


RE: Materac do spania - HaniaW - 18-12-2017 12:21

Warto zainwestować w porządny materacSmile Jednak ten produkt ma służyć nam na lata więc trzeba się porządnie zastanowić nad jego wyborem Smile Ja mam lekką wadę kręgosłupa więc po uzgodnieniu z moim fizjoterapeutą wybrałam materac piankowy. Tutaj macie duży wybór dobrych materacy: https://www.meblejana.pl/category/materace Pozdrawiam! Smile


RE: Materac do spania - kajteeek - 18-12-2017 14:20

Nie znam się na tym, ale w sieci można znaleźć informacje o tym, czym się kierować przy wyborze materaca


RE: Materac do spania - szymanek - 18-12-2017 18:40

Materac ma być wygodny i tyle. Dlatego jak mialbym kupic to po jezdzie probnej w sklepie Big Grin


RE: Materac do spania - sylka - 26-01-2018 15:33

Zgadzam się. Wybór materaca, to nie lada wyzwanie. Także niedawno stałam przed takim wyborem. Dużo czytałam na ten temat i postanowiłam wybrać materac z pianki, ze strony http://www.materace-visco.pl . Gdybym jeszcze raz stała przed takim wyborem - wybrałabym identycznie. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Momentalnie poprawiła się jakość mojego snu, nie budzę się w nocy, nie wiercę a rano budze się wypoczęta. Warto także dodać, że cena jest bardzo atrakcyjna.


RE: Materac do spania - Ela78 - 22-02-2018 13:42

Jeśli szukasz wygodnych, i dobrych materacy to widziałam ostatnio materace sklep który ma spory wybór . Materace są na prawdę godne polecenia, wysokiej jakości. Lepiej zainwestować w dobry i wygodny niż kupić i za jakiś czas zmieniać na inny bo okaże się że nie wysypiamy się, a budzimy się obolałe.