Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak ukryć nadwagę? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Maj stajl (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Jak ukryć nadwagę? (/showthread.php?tid=5780)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak ukryć nadwagę? - wotciarz - 10-10-2017 21:46

Zamiast ukrywać nadwagę lepiej z nią walczyć! Wiadomo, że odchudzanie proste nie jest i wymaga dyscypliny i sporo uporu. Moim zdaniem zamiast kupowac za duże swetry czy obciskająca bieliznę lepiej wziąć się za siebie. Jesli nie macie czasu gotowac to nic straconego. Wystarczy zamówić catering dietetyczny aby zacząć się zdrowo odżywiać. Dania z cateringu możecie zamówić od firmy nutridieta https://nutridieta.pl/catering-dietetyczny-katowice/ . 5 posiłków dziennie można mieć już za nie całe 50 zł. Bez gotowania i bez wychodzenia z domu.


RE: Jak ukryć nadwagę? - Jaro_krecik - 10-10-2017 22:25

Lepiej nie ukrywać tylko po prostu zgubić zbędne kilogramy !


RE: Jak ukryć nadwagę? - nastia - 13-10-2017 13:47

Ukryć? Tego się raczej nie da ukryć, z tym trzeba walczyć. Poświęcić czas i wziąć się za siebie! Każda wymówka jest dobra (nie mam czasu, jestem zmęczony, brzuch mnie boli), ale bez tego ani rusz!


RE: Jak ukryć nadwagę? - orzeszkowa - 19-11-2017 22:13

No tak ale zanim osiagnie sie wymarzony efekt to jednak przydaloby sie troche poukrywac jesli chce sie czuc dobrze... przerabialam to ;p fajnie sprawdzaja sie koszulki do tego jeansy, dluzsza marynarka i szpilki - efekt bedzie super. Popatrz sobie na takie koszulki z fajnym designem zawsze wygladaja mega oryginalnie Wink ja zazwyczaj zamawiam z karoka.pl bo sa tez dobre gatunkowo Big Grin powodzenia!


RE: Jak ukryć nadwagę? - krystianq77 - 20-11-2017 17:26

Macie rację, tego nie da się ukryć tylko trzeba wytrwałości i treningu a efekty przyjdą z czasem. Sama wiem po sobie, bo odkładam to na bok za długo.. !


RE: Jak ukryć nadwagę? - kajteeek - 13-12-2017 14:48

Jak ktoś już to napisał, zamiast ukrywać nadwagę, lepiej byłoby się jej pozbyć.


RE: Jak ukryć nadwagę? - koleses - 13-12-2017 19:51

sa specjalne ubrania zwezajace !


RE: Jak ukryć nadwagę? - Sadistic23 - 19-12-2017 18:44

Może jakieś luźne ubrania? Dłuższe tuniki zamiast krótkich bluzek itp?


RE: Jak ukryć nadwagę? - hiacynta3 - 20-12-2017 23:03

a zamiast ukrywać nadwagę nie lepiej zacząć się odchudzać ? Jeśli nie wiesz jak to zawsze możesz się zgłosić do dietetyka i trenera, to w sumie najlepsza opcja bo i masz gwarantowane szybkie efekty i wiesz że będąc pod taką kontrolą nie musisz się o nic martwić bo na pewno przejdziesz ten proces zdrowo Smile


RE: Jak ukryć nadwagę? - sweet16 - 27-12-2017 19:32

Iksana na siłownie jak najbardziej najlepiej się zapisać i pracować nad rzuceniem zbędnych kilogramów. Jednak z dnia na dzień nie schudnie się, nie wymodeluje się sylwetki. Tutaj chodzi o pomoc doraźną, aby się móc pokazać i czuć się swobodnie. Ja stawiam na dobrze dopasowaną bieliznę na początek polecam majtki figi z głębokim stanem, takie sięgające do pępka Smile Kryją wystający brzuszek i boczki. Super sprawa Smile