Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ładne zęby - niestety nie mam! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Ładne zęby - niestety nie mam! (/showthread.php?tid=5642)

Strony: 1 2 3 4


Ładne zęby - niestety nie mam! - Anja - 05-07-2017 19:30

Natura nie obdarzyła mnie niestety pięknym, równym uśmiechem.
Czy w wieku 30 lat warto założyć aparat ortodontyczny? Czy to nie jest za późno?


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - akinotsh - 05-07-2017 19:50

Oczywiście, że nie jest za późno. Zawsze warto dbać o siebie i o swoje dobre samopoczucie. Jeśli wstydzisz się uśmiechać, warto zainwestować w aparat. Są i starsze osoby, które decydują się na ten krok.
fuzje i przejęcia przedsiębiorstw


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - Maria Pe - 06-07-2017 15:14

Polecam Ci te przezroczyste aparaty ortodontyczne: http://www.dentaria.com.pl/invisalign/ ,
które są doskonałą alternatywa dla tradycyjnych, widocznych łuków.
Leczenie trwa tylko 3 miesiące, poczytaj na stronie, ile jeszcze korzyści niesie ta metoda.
A wiek – nie ma znaczenia – jeśli chcesz skorygować zgryz zawsze jest odpowiedni moment!


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - Anakonda - 10-07-2017 13:20

to najwyższa pora o nie zadbać. Musicie iść do dentysty i robić dokładnie to, co Wam każe.


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - Elizka - 12-07-2017 09:54

Nigdy nie jest za późno


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - lidka - 21-07-2017 15:14

Twój wiek nie ma znaczenia, w każdym wieku można zadbać o zęby, tym bardziej, ze teraz są dostępne bardzo nowoczesne metody, na przykład invisalign. Jest to tak zwana niewidoczna ortodoncja, nie ma potrzeby zakładania stałego aparatu ortodontycznego.


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - dziewczynaszamana - 26-07-2017 17:42

Tak to jest jak się nie chodzi do dentysty...


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - olka22 - 27-07-2017 00:32

Musisz iść do dentysty i wyleczyć zeby. Na pewno trochę to potrwa i będzie kosztowne ale warto zadbać o zęby


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - Beata33 - 31-08-2018 00:36

Też od czasu do czasu muszę iść do dentysty, ale czuję, że moje zęby są o wiele bardziej zadbane odkąd korzystam z irygatora https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxygen-Travel-Najnowszy-bezprzewodowy-irygator-dentystyczny-do-zebow/2609 Wymiata wszystkie nieczystości z zębów i sprawia, że czuję, że są idealnie czyste. Ma skupiony strumień wody, precyzyjnie ukierunkowany co daje dużo lepsze efekty czyszczenia, czystsze przestrzenie między zębami.


RE: Ładne zęby - niestety nie mam! - ArekW - 03-09-2018 23:27

(05-07-2017 19:30)Anja napisał(a):  Natura nie obdarzyła mnie niestety pięknym, równym uśmiechem.
Czy w wieku 30 lat warto założyć aparat ortodontyczny? Czy to nie jest za późno?

Jak najbardziej możnaSmile Są aparaty ortodontyczne dla dorosłych. Trochę kosztowna sprawa ale sądzę że warto.