Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wizyta u dentysty/ortodonty. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Wizyta u dentysty/ortodonty. (/showthread.php?tid=564)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - Magda.W. - 11-03-2013 15:38

Oczywiście można korzystać z prywatnej opieki lekarskiej - tylko nie każdy ma tyle kasy żeby podwójnie płacić ... dla tego każdy normalny człowiek czasami musi postać w kolejkach i przemęczyć się.


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - marco6669 - 23-05-2013 18:18

Ja nigdy nie mialam problemu z chodzeniem do dentysty. Moze dlatego ze nigdy nie mialam powaznych problemow z zebami (odpukac!! Wink )bo staram sie o nie dbac i chodzic do dentysty profilaktycznie. Moj dentysta jak cos widzi to od razu o to dba i leczy. Dlatego nie boli Smile


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - Spartanka20 - 03-09-2013 14:41

ja sie troszku boję dentysty


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - niemenka - 09-09-2013 18:59

To jest bardzo dobry dentysta warszawa - jak do tej pory to najlepszy gabinet stomatologiczny jaki kiedykolwiek odwiedziłam Wink Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do klienta i fajna obsługa tak więc polecam Wink


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - truxax - 11-09-2013 14:30

Ja od kiedy pamiętam muszę chodzić do dentysty. Raz miał zęba wyrywanego bez znieczulenia. Od tamtego czasu za każdym razem czuję ogromny lęk przy każdej wizycie u dentysty.



------------
tutaj


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - cytrynia - 27-09-2013 13:19

jako dziecko to nie pamiętam ale pewnie nie było z tym problemu skoro nie pamiętam Tongue a teraz najwidoczniej nadal nie mam z tym problemu


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - PiterGdynia - 22-10-2013 13:39

Zawsze się bałem dentysty, raz jako małe dziecko nawet zsiusiałem się ze strachu w drodze do dentysty, mama do dzisiaj mi to wypomina ze śmiechem Blush


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - BasiaW. - 28-10-2013 16:24

Jest mi to zupełnie obojętne, ani nie "nie lubię" ani nie sprawia mi to przyjemności. Jak trzeba to poprostu idę i nie zastanawiam się.


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - promot - 17-11-2013 14:32

Lubie chodzic do dentysty jak mi nic nie wierci Big Grin
Sklep z odzieżą vintage http://vintageladies.pl/


RE: Wizyta u dentysty/ortodonty. - kalka - 17-12-2013 11:44

Ja nie czuję aż takiego strachu przed wizytą u stomatologa, ale być może wynika to z faktu, że gabinet, do którego chodzę (dentysta Warszawa) to niezwykle przyjazne wbrew pozorom miejsce, w którym czuję się całkiem nieźle i wiem, że nie spotka mnie tam nic złego Wink