Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
leczenie nietrzymania moczu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: leczenie nietrzymania moczu (/showthread.php?tid=5614)

Strony: 1 2


RE: leczenie nietrzymania moczu - Iryss - 01-12-2020 19:50

Bardzo ważna jest higiena. Przy takich kłopotach to dużym dyskomfortem jest nieprzyjemny zapach moczu. Może to wpędzić w duże kompleksy, ja bardzo się z tym źle czułam. A wiadomo, nie da się tego wyleczyć z dnia na dzień. Dopiero w aptece pani doradziła mi Octenicare, że ja wcześniej o nim nie wiedziałam. Inna bajka jak go stosuję, nic nie czuć i też żadne podrażnienia się nie robią. Skuteczny i niedrogi do tego.


RE: leczenie nietrzymania moczu - Areni - 13-12-2020 02:54

Jeśli jest możliwość leczenia, to jasne, warto korzystać. Jednak do tego czasu warto kupić bieliznę czy wkładki chłonne, żeby na co dzień żyło się lepiej, bardziej komfortowo. Wiem, że w dobrej cenie mają takie w DOZie.


RE: leczenie nietrzymania moczu - fromja - 11-02-2021 01:25

nie wiesz jak wygląda sprawa refundacji pieluchomajtek dla osoby starszej? Mają w doz też wybó takich artykułów?


RE: leczenie nietrzymania moczu - Areni - 12-02-2021 01:31

Mają wybór, jeśli chodzi o apteki, to mają w tym zakresie chyba najlepsze zaopatrzenie. Jeśli chodzi o refundację, też warto dopytać farmaceutki w dozie, na pewno pomogą to załatwićSmile