Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wymarzona zona - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Wymarzona zona (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2


Wymarzona zona - Niesmialy - 14-08-2012 23:47

Kazdy z nas ma jakis ideal dziewczyny, ale badzmy szczerzy nie kazdy chcialby ozenic sie ze swoim idealem. Stad moje pytanie, jaka jest wasza wymarzona zona?? Jezeli codzi o mnie nie mam tutaj duzych wymagan, nie moze byc szkaradna musi kocac tradycje, oraz byc dobra matka dla moich synow Smile niczego wiecej nie potrzeba idealnej zonie, przynajmniej dla mnie. A jak jest z wami? (drogie panie jezeli macie jakas opinie na ten temat, albo po prostu wolicie plec piekna, to rownierz chetnie poczytam wasze opinie)


RE: Wymarzona zona - Misterio - 15-08-2012 00:55

Jeśli chodzi o mnie moja żona nie musi być super ładna ani super brzydka wystarczy że bd ładna Smile
Napewno nie może mi zabraniać od czasu do czasu spotkać się z przyjaciółmi musi być dziewczyną która lubi od czasu do czasu za szaleć z mężem na dyskotece Big Grin No i musi się liczyć z tym że bd matką drużyny piłkarskiej Big GrinBig Grin


RE: Wymarzona zona - Anakonda - 19-02-2013 09:59

Ile Wy macie lat? Big Grin Pytam, bo na pierwszym miejscu wspominacie o urodzie, a z wiekiem priorytety chyba się jednak zmieniają Wink Później zaczyna się liczyć: miłość, wierność, umiejętność stworzenia ogniska domowego, wyrozumiałość, uczciwość, przywiązanie, no i oczywiście umiejętność gotowania, sprzątania, prania, wychowywania dzieci i wszystkiego tego, czym mężczyzna nie chce się zajmować Tongue


RE: Wymarzona zona - elpigi - 19-02-2013 10:27

No wiesz. Czasami nachodzi nas taki nastrój, żeby pomyśleć o żonie, dzieciach i ogólnie o przyszłości Tongue


RE: Wymarzona zona - Anakonda - 21-02-2013 10:18

Ale chodzi mi o to, że to mało poważne podejście pisać przede wszystkim o wyglądzie ukochanej osoby ;-) a nie o to, że jesteście zbyt młodzi, żeby o tym rozmawiać Big Grin


RE: Wymarzona zona - krzyzak7 - 10-03-2013 15:12

Moja żona musi prać gotować i robić dużo w sypilani różnych rzeczy np przerobić kamasutrę.


RE: Wymarzona zona - ludzia - 12-03-2013 12:44

O proszę, fajny temat. Piszcie chłopaki, piszcie. Ja wyciągnę wnioskiSmile


RE: Wymarzona zona - Natalka - 14-03-2013 10:28

hehe dokładnie, fajnie będzie poczytać


RE: Wymarzona zona - nursul - 14-03-2013 15:11

To przede wszystkim taka, która nie będzie marudzić, że tego nie tego nie. Nie będzie pesymistką tylko optymistką i że jak się nie spodoba jej moja propozycja wolnego czasu to wymyśli sama coś.


RE: Wymarzona zona - Anakonda - 15-03-2013 14:59

Oj nursul, nie byłabym w tym przypadku dobrą kandydatką, mój Misiek ciągle mi mówi, że strasznie marudzę - chociaż ja tak akurat nie uważam, a na co dzień jestem raczej pesymistką i zdarza mi się też zamartwiać się na zapas ;P