Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co sądzicie o fitget spinner - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Co sądzicie o fitget spinner (/showthread.php?tid=5562)

Strony: 1 2


Co sądzicie o fitget spinner - Oliwia - 23-06-2017 13:33

Wiem, że kilka osób kupiło więc mam pytanie który model kupiłyście i czym się kierowałyście? Mi dzieci ostatnio chcą głowe urwać żeby im kupić coś takiego. Wiecie jak to jest " wszyscy mają!" Nie wiem do końca jakiego szukać koleżanka mówiła że swoim dzieciakom kupiła na http://dyngs.pl/. Ja się na tym nie znam ale jak weszłam na tą stronę to w sumie cena nie jest zła. Tylko nie wiem czy zwykłe czy świecące i jakie są lepsze poradzicie coś?


RE: Co sądzicie o fitget spinner - Anakonda - 28-06-2017 08:54

ja uważam, że to zbędna zabawka. Ale pewnie są tacy którzy to kupią żeby być modnym.


RE: Co sądzicie o fitget spinner - Kassad - 14-07-2017 11:11

Całkowicie pozbawiona sensu zabawka. Krótko będzie to modne.


RE: Co sądzicie o fitget spinner - drapak212 - 18-07-2017 21:03

Dokładnie, nie rozumiem fenomenu tej zabawki. Podejrzewam, że gadżet jednego sezonu, ale ktoś i tak na tym zarobi.


RE: Co sądzicie o fitget spinner - andrzej90 - 19-07-2017 12:42

Ja tez nie rozumiem fenomenu tej zabawki, mój syn uwielbia jak sie połozy na stole i sam sobie kreci bo wtedy świeci, a ze mam dopiero 1,5 roku to wszystko co sie rusza i swieci.


RE: Co sądzicie o fitget spinner - eliza-lisa - 26-07-2017 10:41

co sądze o tym hmmm bawiłam się przez chwile i myśle ze ciekawe, dlaczego nie, to tak jak zabawka JO-JO kiedyś, mocno wkręca dzieci


RE: Co sądzicie o fitget spinner - tracz0 - 27-07-2017 11:07

Moda jak każda inna z czasem minie- nie ma co się zbytnio podniecać a tym bardziej nie ma powodu żeby hejtować.


RE: Co sądzicie o fitget spinner - Danusia16 - 31-07-2017 21:28

Nie rozumiem czemu to jest takie popularne. Przecież to zwykły krążek, który się obraca i nic więcej. Dziwne, że ludzie się tak tym jarają...


RE: Co sądzicie o fitget spinner - hubi - 01-08-2017 14:22

(31-07-2017 21:28)Danusia16 napisał(a):  Nie rozumiem czemu to jest takie popularne. Przecież to zwykły krążek, który się obraca i nic więcej. Dziwne, że ludzie się tak tym jarają...

Tak samo uważąm za chwilę będzie coś innego.


RE: Co sądzicie o fitget spinner - jooanka4 - 19-09-2017 12:32

No tak to jest z takimi trendami jedne przychodzą inne odchodzą nie ma się co podniecać Wink