Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ciekawa sprawa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Ciekawa sprawa (/showthread.php?tid=556)

Strony: 1 2


Ciekawa sprawa - Shushu - 14-08-2012 00:56

To jest dosyć osoboiste i mam nadzieje ze nikt znajomy sie o tym nie dowie.
Otoz mialem wczesniej bardzo ciekawa sprawe sercowa. trafilem mianowicie na dziewczyne ktora mnie przeokropnie skrzywdzila, lecz nie o tym chce powiedziec. Dlugo sie po tym urazie nie moglem otrzasnac , probowalem niby szuakc innych dziewczyn , ale raczej bardziej sobie wmawialem ze mi sie podobaja niz rzeczywiscie cos czulem. To poprostu nie bylo to co czulem do mojej poprzedniej dziewczyny. Bylem sam juz przez okolo rok, moze troche wiecej... Wiem tyle ze wystarczajaco zeby zatesknic za przytuleniem czy tam calusem. Spotkalem calkowicie przez przypadek dawna przyjaciolke, ktora niegdys perfidnie wykorzystalem, jednak cala niemila sprawe juz sobie wyjasnilismy, co wiec pozwalalo nam swobodnie rozmawiac. Bylem wtedy z kolegami, lecz oni zwineli sie do domu tak kolo 21 zostawiajac mnie samego z nia. Bardzo fajnie nam sie gadalo i nie wiedziec kiedy wybila polnoc. Musiala juz isc, a ja mialem nadzieje ze chociaz mnie przytuli na pozegnanie ... powiedziala mi tylko ,,pa" i poszla. Rzecz jasna odprowadzilem ja do domu.
Tak bardzo mi sie spodobala. Wymadrzala i wypiekniala od czasu gdy sie ostatnio widzielismy, zrobila sie poprostu dojzalsza. Niestety wpakowala sie w bardzo toksyczny zwiazek z pelnoletnim facetem z internetu. Widziala sie z nim w zyciu piec dni a zakochana jest po uszy. On ja zdradza i spotyka sie ze starszymi dziwczynami , w roznych celach. Ona mowila mi ze jest jej ciezko i chcialaby to skonczyc ale nie potrafi , jedynym ratunkiem byloby poznanie innego chlopaka i zakochanie sie w nim .
Bardzo dobrze sie znamy , tematy nam sie nie koncza a ja mam poczucie humoru i wyglada na to ze odpowiada jej moje towarzystwo. Dawniej jeszcze dostalem informacje od jej przyjaciolki ze sie jej bardzo podobalem, ale boje sie ze to juz minelo.
Jak myslicie, czy jest jakas szansa ze wyciagne ja z tego zwiazku i to ja bede osoba ktora bedzie mogla kochac? Czy dziewczyny w wieku gimnazjalnym rzeczywiscie wierza w taka milosc na odleglosc? Czy moge sobie probe przytulenia jej przy odprowadzaniu do domu. Pytam o to wszystko z racji tego ze nie jestem sie w stanie odnalezc w wyzej przedstawionej sytuacji.
O szczegoly prosze pytac, z checia opowiem.

PS: jestem od niej dwa lata starszy


RE: Ciekawa sprawa - Niesmialy - 14-08-2012 01:22

Jezeli dobrze sie z nia znasz to spedzaj z nia duzo czasu rozmawiajcie ze soba duzo, zabierz ja gdzies od czasu do czasu i samo wyjdzie Smile (tylko nie przeinaj, zeby sie nei okazalo ze ja stalkujesz ;p)


RE: Ciekawa sprawa - kasskins - 14-08-2012 01:45

Tak , dziewczyny w takim wieku wierzą w miłość na odległość, są naiwne ,ale też potrzebują bliskości. Związek ze starszym facetem to raczej nie jest nic dobrego , może ją skrzywdzić , więc dobrze ,że chcesz jej pomóc. Moim zdaniem jak najbardziej możesz ją wyciągnąć z tego , tylko nie możesz być nachalny. Pisz jak się sprawy układają.


RE: Ciekawa sprawa - Shushu - 14-08-2012 03:26

Nie mialem pojecia ze mozna tu spotkac tak dobrych ludzi Smile dziekuje !

Boje sie tylko jednego , ze jesli nie bede sie spieszyc, albo w jakis sposob naciskac ona uzna ze chce byc TYLKO jej przyjacielem... ale na to juz chyba nie mam wplywu. Postaram sie jakos potem relacjonowac dalsze poczynania.


RE: Ciekawa sprawa - PARABOLAN - 14-08-2012 11:54

wlasnie najgorsze co bys mogl wg mnie zrobic to napierać, ponoc ostatnio oplaca sie udawac ze kompletnie ci to wisi ale tak naprawde robic odwrotnie wiem ze jak kolwiek dziwnie to brzmi ale ponoc dziala


RE: Ciekawa sprawa - Scelerisque - 14-08-2012 11:56

Jak dla mnie powinieneś najpierw jej pomóc w zakończeniu tego toksycznego związku. Jak już to się uda bądź jej przyjacielem, ale po pewnym czasie daj jej znać (nie mówiąc, tylko mową ciała, pocałunek w policzek na powitanie/ pożegnanie, przytulenie), że chcesz czegoś więcej, powinno zadziałać.


RE: Ciekawa sprawa - Zepsuta. - 14-08-2012 13:13

Moim zdaniem powinieneś powiedzieć jej co czujesz bo jak sam powiedziałeś kiedyś jej się podobałeś może ona czeka na jakiś twój znak jeśli jest smutna zabierz ją gdzieś, na spacer, do kina możesz nawet zachować się jak ''przyjaciółka'' i zaproponować by wybrała się z tobą na zakupy Big Grin.


RE: Ciekawa sprawa - Niesmialy - 14-08-2012 13:46

(14-08-2012 13:13)Zepsuta. napisał(a):  Moim zdaniem powinieneś powiedzieć jej co czujesz bo jak sam powiedziałeś kiedyś jej się podobałeś może ona czeka na jakiś twój znak jeśli jest smutna zabierz ją gdzieś, na spacer, do kina możesz nawet zachować się jak ''przyjaciółka'' i zaproponować by wybrała się z tobą na zakupy Big Grin.

Zabierz ja na zakupy a czeka cie friendzone do konca zycia ;p


RE: Ciekawa sprawa - Blender - 15-08-2012 02:40

Musisz jej na poczatku pokazac ze jestes nia zainteresowany. Dawaj jakies sygnaly. Ile znam takich sytuacji w ktorych dziewczyna mowila "jaki przystojny i fajny ten moj przyjaciel, szkoda ze ja mu sie nie podobam" a tu szok bo on za nia szaleje. bd szczery w uczuciach. Smile)


RE: Ciekawa sprawa - Jacky - 15-08-2012 14:57

Nie wyciągniesz nikogo z toksycznego związku bo to nie możliwe. Proste. Chcesz coś zaradzić? Bądź pod ręką ale nie non stop przy niej, niech Ci nie zbrzydnie jej twoje towarzystwo. I tej, wylajtuj c*pę, nie spinaj się o to... ewentualnie niech ona zdradzi tego typa z Tobą. Też niezła opcja, tylko czy masz jaja by zaaranżować taką akcję?