Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyznanie miłości na pierwszej randce/pytanie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Wyznanie miłości na pierwszej randce/pytanie (/showthread.php?tid=555)

Strony: 1 2 3 4


Wyznanie miłości na pierwszej randce/pytanie - BlackkEyess - 13-08-2012 21:54

Mam takie pytanie ale głównie do dziewczyn, jak spostrzegacie chłopaków którzy wyznają miłość na pierwszej randce a jeśli źle to kiedy mają ją wyznać? Kiedy jest ten odpowiedni moment?
(wiem że każda z was jest inna i ma inne zdanie ale chce poznać wasze miejsce w tej sprawie)


zmieniłem nazwę tematu, tak by więcej mówiła o czym on jest, następnym razem jak będziesz zakładać temat to niech nazwa będzie mówiła o czym jest Smile /jacky


RE: Pytanie - Scelerisque - 13-08-2012 21:59

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w serialu Jak poznałem Waszą matkę.


RE: Pytanie - Zepsuta. - 14-08-2012 00:11

Miłość na pierwszej randce ? xD Idziesz na pierwszą randkę i już wiesz że kochasz tą dziewczynę :o Miłość wyznajesz wtedy kiedy to poczujesz a nie wtedy kiedy ta druga osoba tego chce Smile.


RE: Pytanie - PARABOLAN - 14-08-2012 00:23

jak cos na powaznie przyiksrzy nawet nic nie bedziesz musial mowic wyjdzie samo z siebie chyba zeto rrantka w przedszkolu to wtedy dzielisz na etapy 1 wyznanie 2 chodzenie za reke itp


RE: Pytanie - BlackkEyess - 14-08-2012 14:10

Ale mi chodzi jeśli się dość długo zna tę osobę i jest się pewnym że się ją kocha i pytanie brzmi czy to jej nie spłoszy czy przestraszy.


RE: Pytanie - Niesmialy - 14-08-2012 14:40

Dam ci dobra rade nie rob tego publicznie, ani przez neta ;p zabierz ja gdzies i jej to powiedz ;p nie ma co sie bawic w podchody


RE: Pytanie - dzelaa - 14-08-2012 14:57

zgadzam się z Nieśmiałym Smile


RE: Pytanie - Jacky - 16-08-2012 20:06

Zależnie od sytuacji, ja z moją dziewczyną jestem od kiedy zaczęliśmy się spotykać. Tak wyszło po prostu Smile Ale żeby od razu z pierścionkiem i kwiatami itp. wylatywać to cóż. Lekka przeginka? Tak chyba rodzą się stalkerzy.


RE: Wyznanie miłości na pierwszej randce/pytanie - LaminutkaKK - 17-09-2012 10:02

Nie da się tego zaplanować, samo wyjdzie, spontanicznie. Nie wyrywaj się z wyznaniem miłości zbyt szybko


RE: Wyznanie miłości na pierwszej randce/pytanie - adamo - 24-10-2012 01:03

Jeśli znasz dziewczynę od dłuższego czasu, czemu nie. Jeśli to pierwsza randka po spontanicznym spotkaniu - nie sądzę, żeby to było sensowne.