Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kostkarki do lodu? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Kostkarki do lodu? (/showthread.php?tid=5539)



Kostkarki do lodu? - lexi268 - 22-06-2017 09:02

Czy kupowaliście kiedykolwiek kostkarkę do lodu? Bo ja właśnie zastanawiam się nad kupieniem takiej kostkarki do mojej małej kawiarni, bo teraz lato i na pewno się przyda.Sprawdzałam kostkarki do lodu , ale nie wiem, która z nich będzie najlepsza? A może kupowaliście ją już kiedyś i możecie mi doradzić?


RE: Kostkarki do lodu? - Tajemniczy_Don_Pedro - 22-06-2017 12:53

E, takie bajery to chyba tylko burżujom potrzebne Smile


RE: Kostkarki do lodu? - Rikodo - 22-06-2017 15:43

To jest fajne rozwiązanie na przykład w mieszkaniu gdzie mieszka dużo studentów Smile


RE: Kostkarki do lodu? - gatta - 22-06-2017 20:24

Moim zdaniem to zbędna rzecz. Wystarczą foremki lub woreczki.


RE: Kostkarki do lodu? - keszek - 31-10-2019 12:53

Kostkarki gastronomiczne https://iceomatic.pl/ są potrzebne do wielu firm gastronomicznych, ja prowadzę swój bar i często właśnie z firmy wymienionej tutaj korzystam


RE: Kostkarki do lodu? - dziewczynaszamana - 31-10-2019 13:00

Ma mam lód w woreczkach Smile


RE: Kostkarki do lodu? - monikabert90 - 23-03-2021 11:13

A skoro już o kostkarkach do lodu mowa, to czy zepsuł się Wam kiedyś w takim urządzeniu czujnik temperatury parownika? Z tego, co mi wiadomo, to taki element można bez problemu zamienić, sam w sobie nie jest drogi, więc taka naprawa wcale nie będzie również dużo kosztowała Wink W razie czego, gdyby doszło do takiej właśnie awarii, miejcie to na uwadze Wink


RE: Kostkarki do lodu? - jjusti18 - 29-03-2021 14:43

Wiesz, co... Teraz tak sobie myślę, że jak szukałam ostatnio maszyny mieszające, to widziałam również kostkarki u firmy gastromania.pl. W sumie jak wyposażasz swój lokal, to warto byłoby do nich się zgłosić, bo nie ma rzeczy której byś nie dostał.


RE: Kostkarki do lodu? - Arturro - 30-03-2021 13:14

Szukasz przyborów na lato? Warto już teraz kompletować swoje akcesoria do kuchni. Gałkownica do lodów to podstawowe narzędzie w każdej cukierni i lodziarni w okresie wiosennym i letnim.
Sięgnij po sprawdzone marki!