Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Sklep ze styropianem - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Sklep ze styropianem (/showthread.php?tid=5507)



Sklep ze styropianem - czarneszpilki - 15-06-2017 14:49

Gdybyście szukali hurtowni internetowej ze styropianem z najlepszymi markami i cenowo konkurencyjnej, zerknijcie tutaj http://styropian.wandys.pl/
Gwarancja jakości i satysfakcji


RE: Sklep ze styropianem - alka - 20-07-2017 01:09

Kurcze, szkoda, że nie ma Caparola, a ja właśnie szukam styropianu i pozostałych elementów do ocieplenia w systemie Classic. Pytałam się już kilku specjalistom co najlepiej zabezpiecza mury i właśnie wskazali na caparol, z tym że mieszkam dość daleko od marketu budowlanego i chciałam zamówić materiały online. Trudno, będę musiała szukać dalej.


RE: Sklep ze styropianem - Nyona - 24-07-2017 17:22

Styropian to chyba najlepiej jest pojechać i obejrzeć na miejscu. Nam kiedys przywieziono zle zabezpieczony. W srodku byl mokry. Kazalismy im go zabrac i przywiezc nowy. Dzieki temu ze sklad bud. byl nie daleko to mozna bylo to bezproblemu zamienic Smile.


RE: Sklep ze styropianem - anka12 - 26-07-2017 14:03

My co prawda doświadczenie mamy tylko w zamówieniach hurtowych, ale baumit oferuje na prawdę wysoką jakość w dobrej cenie. Nigdy neie było problemów z materiałami, i zawsze sprawna dostawa.


RE: Sklep ze styropianem - elenkaa - 27-07-2017 16:44

Przykro mi, ale kompletnie nie jestem w stanie w tym temacie pomóc... Po prostu się na tym nie znam...


RE: Sklep ze styropianem - Kaspa - 25-08-2017 23:07

Nie znam się na tym kompletnie. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...


RE: Sklep ze styropianem - kimus - 12-09-2017 19:18

Nie jestem pewien, czy to są dobre rozwiązania... Może warto to zostawić specjalistom z tej dziedziny?