Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Choroby - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Choroby (/showthread.php?tid=547)



RE: Choroby - Spartanka20 - 11-03-2013 12:13

alergia na kurz i alternaria (nie mam pojęcia co to jest)


RE: Choroby - Majka - 22-03-2013 17:02

alternaria ? Nigdy nie byłaś ciekawa co Ci dolega? Ja pewnie zaraz bym się dowiedziała wszystkiego na ten temat Big Grin


RE: Choroby - Anakonda - 18-04-2013 09:37

Nigdy o tym nie słyszałam i od razu sprawdziłam. Portal o zdrowiu i urodzie po wpisaniu w wyszukiwarkę tej choroby wyświetla artykuł o astmie oskrzelowej, więc to chyba to samo, tylko nazwa bardziej medyczna. Dla ciekawych tekst podlinkowałam Smile Swoją drogą dziwię się - ja bym nie potrafiła żyć ze świadomością, że mam jakąś przewlekłą chorobą, o której nic nie wiem. Też od razu bym sprawdziła! To może być ważne, bo jak coś się kiedyś stanie (oby nie), to masz szansę wytłumaczyć ludziom, co się dzieje i jak mogą Ci pomóc :>


RE: Choroby - Juliciax - 30-05-2013 16:42

Mam chore nogi (nie pamiętam nazwy choroby), Niedobór magnezu co się sprowadza do niektórych chorób podobno też.


RE: Choroby - teletubiś - 31-05-2013 10:06

ja mam niedoczynność tarczycy


RE: Choroby - niemenka - 16-07-2013 12:12

Ja w ostatnim czasie wybrałam się do tej przychodni : okulista Katowice i jestem bardzo zadowolona Wink Zostałam miło i profesjonalnie potraktowana.
A pani doktor przemiła !


RE: Choroby - Cocochoupette - 16-07-2013 16:38

(31-05-2013 10:06)teletubiś napisał(a):  ja mam niedoczynność tarczycy

To witaj w klubie. Całe szczęście że można jakoś załagodzic skutki tego paskudnego choróbska, bo juz dawno turlałabym się z jednej strony łóżka do drugiej.


RE: Choroby - Anakonda - 23-07-2013 11:09

Ostatnio bardzo często słyszę o niedoczynności i nadczynności tarczycy, mam wrażenie, że kiedyś tyle osób na to nie chorowało, albo lekarze nie potrafili zdiagnozować choroby.


RE: Choroby - rpkraper - 07-08-2013 17:35

choroby przewlekle sa staszne..... ;/


___________
taxi bagażowe Warszawa


RE: Choroby - mangusta - 14-08-2013 10:14

Anakonda: masz racje. Przyczyny są dwie, jak tak wspominałaś fakt że dopiero teraz jest diagnozowana (kiedyś jak komuś brakowało energii i przybierał na wadze zwalało się to na lenistwo) a poza tym jest teraz znacznie częstsza, przez.... wybuch w czarnobylu. Tarczyca jest bardzo wrażliwa nawet na tak łagodne promieniowanie.

Poza tym przypominam, chłopcy i dziewczęta by w okresie letnim uważać na kleszcze, koleżanka własnie boryka się z boreliozą :/ masakra