Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Istnienie firmy w internecie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Istnienie firmy w internecie (/showthread.php?tid=5441)

Strony: 1 2


Istnienie firmy w internecie - starszy - 02-06-2017 13:23

Witam wszystkich, chciałbym zapytać o jeden ciekawy dla mnie temat. Posiadam własne przedsiębiorstwo i myślę nad znalezieniem pozycjonera. Jednak pozycjonowanie stron www jest dla mnie czarną magią i dlatego własnie poszukuje wiedzy. Liczę na to, że ktoś będzie mi wstanie rozświetlić trochę ten temat, a może nawet zna jakieś rzetelne agencje?


RE: Istnienie firmy w internecie - Alek - 02-06-2017 14:43

Istnienie firmy w internecie to bardzo ważna sprawa a takich agencji najlepiej poszukać w google i po prostu poczytać opinie która z nich jest najlepsza Smile


RE: Istnienie firmy w internecie - akinotsh - 02-06-2017 14:48

Najlepiej poradzić się specjalistów, bo samemu można przypadkiem zrobić krzywdę swojemu serwisowi. Łatwo jest dostać bana, po którym nie jest łatwo powrócić na uprzednie pozycje. Mój sklep z włóczką welnabawelna.pl na szczęście nigdy nie miał tego problemu Smile


RE: Istnienie firmy w internecie - kajteeek - 05-06-2017 13:51

Wiadomo, że jak nie ma cię w sieci, to nie istniejesz. Ludzie teraz wszystko wyszukują w internecie, więc warto jest tam być, by klienci mogli nas znaleźć.


RE: Istnienie firmy w internecie - lidka - 08-06-2017 20:36

Jeśli masz swój biznes to na pewno warto dokształcać się w tym temacie, oraz podsiadać co najmniej podstawową wiedzę na ten temat jak wypozycjonować strony w google


RE: Istnienie firmy w internecie - Ela78 - 16-07-2018 10:10

Pozycjonowanie stron jest jedną z metod strategii marketingowej. W dobie dzisiejszej cyfryzacji warto wrócić do korzeni i organizować spotkania biznesowe z potencjalnymi klientami. Świetnym i sprawdzonym do tego typu spotkań miejscem jest restauracja Akademia. Wierzcie mi, że każde spotkanie tam zakończy się Waszym sukcesem. Pozdrawiam.


RE: Istnienie firmy w internecie - jjusti18 - 17-08-2018 21:59

Też stawiam na osobiste spotkania biznesowe z kontrahentami, organizuję je w restauracji Bubbles w Warszawie, ponieważ do dyspozycji gości mają restauracyjny ogródek, często właśnie z niego korzystamy. Ich zaletą jest świetna i śwież kuchnia oraz miła i profesjonalna obsługa. Mogę polecić tę restaurację.


RE: Istnienie firmy w internecie - trynut - 17-08-2018 23:28

Podstawą istnienia firmy w internecie jest hosting Smile Polecam postawić na początku na proste i tanie rozwiązania jak Hekko - ta firma ma również pakiety dla bardziej zaawnasowanych, więc jak będziesz potrzebować czegoś więcej to i tak możesz tu zostać Wink


RE: Istnienie firmy w internecie - Litni38 - 18-08-2018 19:35

Skorzystaj z pomocy firmy,która się tym specjalizuje.

___

pasmanteria - Olsztyn - Sprawdź na Ceneolokalnie.pl


RE: Istnienie firmy w internecie - edek44 - 21-08-2018 15:13

Teraz to chyba każda firma jest dokładnie opisana w internecie.