Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Przyjaźń kobieta mężczyzna - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Przyjaźń kobieta mężczyzna (/showthread.php?tid=5437)

Strony: 1 2


Przyjaźń kobieta mężczyzna - tradsibga - 01-06-2017 09:09

Hej! Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie zdanie odnośnie przyjaźni faceta z kobietą - czy taka przyjaźń w ogóle istnieje?


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - ReginaKruk - 02-06-2017 13:31

Moim zdaniem nie jest możliwa. Przechodziłam to na własnej skórze. Za każdym razem kończy się tym, że któraś ze strona zaczyna myśleć o czymś więcej. Ale nigdy jednocześnie.

______________________________________________

projekty domów energooszczędnych


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - Natally - 26-06-2017 20:27

Zgadzam się. nie istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną. chyba, ze między rodzeństwem. tez doświadczyłam i choć ja się łudziłam, że będzie to przyjaźń, okazało się, że facet miał tylko jeden z góry określony cel.


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - akinotsh - 28-06-2017 14:24

Wydaje mi się że jest coś takiego jak przyjaźń między kobietą a mężczyzną, nierzadko sytuacja jest trochę wymuszona, ale jednak coś takiego istnieje.
http://www.czerniak.net.pl/


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - okanta - 30-06-2017 11:45

Jak dla mnie jest możliwa, a pociąg fizyczny (byle nie miłość) wcale jej nie przekreśla. Jest naturalny.


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - hoversmarin - 10-07-2017 21:38

Istnieje, ja się przyjaźnie z kilkoma facetami Big Grin


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - Anakonda - 13-07-2017 15:03

taka przyjaźń jest możliwa ale zdarza się bardzo rzadko.


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - Tajemniczy_Don_Pedro - 31-07-2017 13:28

To co tu niektórzy piszą, jest rozbrajające. Piszecie np. że zawsze któraś ze stron chce czegoś więcej, ale nigdy obie. Więc z tego wychodziłoby, że zawsze też jednej ze stron wystarcza przyjaźń. A skoro tak, to czy naprawdę tak Wam ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której przyjaźń wystarcza obu stronom?


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - highteen - 31-07-2017 17:49

według mnie taka przyjaźń nie ma większego sensu niestety, ale jak ktoś jest odważny niech próbuje


RE: Przyjaźń kobieta mężczyzna - tesska11 - 25-01-2018 13:16

Pewnie, że istnieje. Przecież nie da się zakochać w każdym do kogo się odezwiesz Smile