Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak rozkochać?? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Jak rozkochać?? (/showthread.php?tid=541)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak rozkochać?? - SebaK - 18-05-2015 01:06

Samym sobą można rozkochać i to według mnie jedyny, właściwy sposób.


RE: Jak rozkochać?? - teletubiś - 21-07-2015 12:12

Na początek najlepiej będzie jak Twój kumpel dowie się może od znajomych czegoś o jej zainteresowaniach, hobby itp. Dzięki temu na pewno znajdzie się parę ciekawych tematów do rozmowy z tą dziewczyną, a to jednak podstawa do tego, żeby razem przebywać i się poznawać. Jak już pierwsze lody będą przełamane, a tematów do rozmów nie będzie brakować, to wszystko może potoczyć się już tylko lepiej i we właściwym kierunku Smile.


RE: Jak rozkochać?? - yoohoo - 17-08-2015 10:30

Wydaję mi się, że rozkochać w sobie kogoś nie jest aż tak trudne. Czytałam o tym jak odzyskać kobietę i to jest dopiero wyzwanie. Ale wszystko i tak jest naprawdę kwestią indywidualnego podejścia.


RE: Jak rozkochać?? - Anakonda - 16-09-2015 15:18

ciężko jest tak coś doradzić bo nie znamy dziewczyny i nie wiemy co na nią działa.


RE: Jak rozkochać?? - Misia90 - 08-10-2015 13:29

Mi się wydaje, że właśnie rozkochać kogoś w sobie jest bardzo trudno. Ogólnie ostatnio znalazłam bardzo fajną stronkę internetową, na której znajduje się wiele ciekawych sentencji w tematyce miłosnej, a jest to ta strona http://domyslenia.com i wydaje mi się, że każda z Was znajdzie tam wiele ciekawych praw życiowych Wink


RE: Jak rozkochać?? - Anakonda - 08-11-2015 16:17

nie da sie nikogo rozkochać na siłę. Albo ma się coś ciekawego do zaoferowania co wzbudzi zainteresowanie u płci przeciwnej albo nie.


RE: Jak rozkochać?? - infrasmatt - 09-11-2015 21:35

A ile Twój przyjaciel ma lat? Wiesz, wiele kobiet (a właściwie dziewczyn) lubi, jak się ignoruje. Dziewczyna musi dorosnąć do adoracji. Dopiero wtedy zaczyna ją doceniać.


RE: Jak rozkochać?? - Anakonda - 23-11-2015 11:46

nie da się nikogo rozkochać i już. Żadne triki tego nie załatwią.


RE: Jak rozkochać?? - macia - 08-05-2016 15:17

Niech wypełni taki test www.darmowetesty.com i sprawdź i czy ma u niej szanse! Heart


RE: Jak rozkochać?? - Anakonda - 12-05-2016 16:34

eh, kiedy Wy się w końcu nauczycie?