Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak rozkochać?? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Jak rozkochać?? (/showthread.php?tid=541)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak rozkochać?? - Lalunia - 06-06-2014 12:48

no niestety nie jest to proste. Wszelkie rady, które pomogły w innych przypadkach mogę się okazać nieskuteczne. Skoro ona lubi zmieniać facetów a on nie chce być zraniony może wybrać lepiej od razu inny obiekt.
---------------
Najlepsza w mieście Pralnia dywanów Lublin


RE: Jak rozkochać?? - klosia - 07-06-2014 15:37

Tak to prawda może zmień obiekt westchnień


RE: Jak rozkochać?? - Spock - 24-06-2014 19:39

jak panna zmienia facetów, jak rękawiczki to nie warto sobie głowy nią zawracać, najlepszym sposobem na zdobycie dziewczyny jest początkowe zainteresowanie nią - niech wie, że wpadła wam w oko, a potem jak się ją rozkręci to należy ją ignorować i wtedy będzie sama za wami biegała, ja tak zawsze robię i działa


RE: Jak rozkochać?? - ArekF - 14-07-2014 21:09

Możliwości na zdobycie dziewczyny jest sporo, ale nie jest to też wcale takie łatwe. Jeszcze trudniej jest to zrobić przez internet. W tym artykule znajdziecie kilka porad odnośnie tego jak znaleźć dziewczynę w internecie. Na pewno się przydadzą, bo wielu chłopaków po prostu robi straszne głupoty jak np. wrzucają nie swoje zdjęcia lub za bardzo chwalą się swoim ciałem. Kobiety wolą natomiast bardziej romantyków.


RE: Jak rozkochać?? - Jędrzej - 15-07-2014 11:37

w najbliższą niedzielę w raz z moją dziewczyną mamy rocznicę związku... Boże co ja mam zrobić?! Jakaś kolacja ? czy coś takiego... nie brzmi to zbyt banalnie ? a co jej dać ? może jakąś biżuterię i kwiaty hmm tylko skąd te kwiaty ? Kolega mi polecił jedną bardzo dobrą kwiaciarnię http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-szczecin co o tym sądzicie ? Liczę się z każdą opinią bo czasu mało a ja dopiero teraz sobie przypomniałem o tym :/


RE: Jak rozkochać?? - uglyc - 17-07-2014 12:51

Trzeba wyczuć to coś Smile


RE: Jak rozkochać?? - Spartanka20 - 18-07-2014 20:48

Dokładnie - poza tym nie wiem czy jest sens rozkochiwania w sobie kogoś, kto do nas nic nie czuje, lepiej poczekac aż miłość sama przyjdzie, a potem pielęgnować ją i dbać o to , żeby nie spowszedniała (romantyczne kolacje przy świecach - świeczniki w stylu http://witeks.pl/artykuly-dekoracyjne-swieczniki , wspólne wycieczki, znajdowanie chwili dla siebie, wypady do SPA czy w góry) - trudniej jest utrzymać zainteresowanie sobą w związku niż się zakochaćSmile


RE: Jak rozkochać?? - KarinaK - 21-07-2014 10:35

A ja uważam, że nie ma co zmuszać nikogo do uczucia i go na siłę rozkochiwać.
Takie uczucie nawet jeśli przez jakiś czas będzie prawdziwe i głębokie, z pewnością bardzo szybko wygaśnie - szkoda tracić więc na to czas, nerwy i łamać sobie serce na własne życzenie.


RE: Jak rozkochać?? - gatta - 25-07-2014 16:15

Moim zdaniem warto zabiegać o osobę na której nam zależy. Znam takie pary, w których z początku była zainteresowana tylko jedna strona, natomiast nie poddawała się i zdobyła serce drugiej. Oczywiście nie piszę o zmuszaniu do miłości, tylko często odrzucamy drugą osobę nawet jej dobrze nie poznając i szukamy miłości gdzieś indziej, a ona jest na wyciągnięcie ręki.


RE: Jak rozkochać?? - dziewczynaszamana - 29-07-2014 13:10

Cierpliwością, czułością i dobrym sercem można wiele zdziałać Wink