Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak rozkochać?? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Jak rozkochać?? (/showthread.php?tid=541)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak rozkochać?? - pajper255 - 24-10-2012 12:55

To niech lepiej sobie daruje taką dziewczynę, która lubi zmieniać chłopaków. Kolega zacznie coraz bardziej ją kochać, a ona się nudzić i go zostawi.


RE: Jak rozkochać?? - purtuk - 26-10-2012 16:20

To będzie bardzo trudne zadanie, bo rozkochać to jedno, a utrzymywać taki poziom zauroczenia u kobiety to drugie. Takiej kobiecie nie można pozwolić się nudzić, ponieważ wtedy na bank nas zostawi.


RE: Jak rozkochać?? - Rossonero - 28-10-2012 21:46

Ostatnio zainteresowałem się psychologią... I mogę wywnioskować, że dziewczyny lubią być zaskakiwane, lubią jak robisz coś niekonwencjonalnego, jak unikasz rutyny - np. zostawić jej od tak jakąś miłą notkę w torbie, albo totalnie z zaskoczenia ją przytulić ;p No i trzeba robić wszystko, żeby jak najwięcej o tobie myślała - po prostu trzeba być nieco tajemniczym, nie wystawiać wszystkich kart na stół, powiedzieć coś co ciężko jej by było odczytać, żeby miała zagwozdkę, żeby o tym myślała, żeby myślała co masz na myśli. A jak dużo o tobie myśli - to dobry znak! Tongue Niech się zastanawia czy ją lubisz, czy jej się podobasz, ale niech nigdy nie będzie niczego pewna. Bo powiedzmy sobie szczerze - jak od razu by ktoś powiedział co czuje to po prostu dziewczyna mogłaby się zwyczajnie wystraszyć, zmieszać nie wiedzieć co zrobić... Lepiej dać się im po prostu oswoić z sytuacją, bo natłok wszystkiego może ją zbytnio spłoszyć, co za dużo to nie zdrowo... Takie moje zdanie... Ciekawe co na to nasza piękniejsza część forum? ; >


RE: Jak rozkochać?? - Misia_B - 12-02-2013 17:28

nie wiem czy da się kogoś w sobie rozkochać ... niech po prostu będzie sobą, i stara się ją zauroczyć...pozostaje tylko czekanie.


RE: Jak rozkochać?? - savinydR9 - 13-02-2014 02:01

a ja chciałbym żeby na początek chciałą się ze mną umówić - nie musi od razu padać z miłościWink nie jestem wymagającyBig Grin


RE: Jak rozkochać?? - Blendzior - 13-02-2014 13:14

nie da się przecież kogoś zmusić do miłości, albo coś zaskoczy albo nie, nasz wpływ na to jest wbrew pozorom minimalny Smile


RE: Jak rozkochać?? - Sertlon - 14-02-2014 13:32

jeżeli dziewczyna zmienia typów jak rękawiczki to nie jest na tyle dojrzała żeby z nią być n apoważnie


RE: Jak rozkochać?? - Bonaven - 13-03-2014 22:52

Być sobą to najlepszy sposób.


RE: Jak rozkochać?? - Thexerophyte27 - 24-03-2014 15:14

należy poświecić swój czas, pokazac ze Ci zalezy


RE: Jak rozkochać?? - Luckero_82 - 29-03-2014 02:32

jak nie zauroczył na początku to na pewno nie rozkocha z czasemTongue