Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak rozkochać?? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Jak rozkochać?? (/showthread.php?tid=541)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Jak rozkochać?? - RapZmieniłMojeŻycie - 11-08-2012 12:27

Witam Big Grin

Mój przyjaciel ma problem ;/

Chce rozkochać w sobie dziewczynę tak żeby uczucie widać było w oczach,

macie pomysły jak można to zrobić ? Big Grin

Dopiszę jeszcze że ona lubi zmieniać facetów a on boi się zostać zraniony


RE: Jak rozkochać?? - Zepsuta. - 11-08-2012 16:33

No więc musi poświęcać jej dużo czasu i muszą mieć wiele wspólnego ale to nie tak że on będzie udawał że lubi to samo co ona muszą naprawdę do siebie pasować i dużo rozmawiać. Musi zabierać ją na randki, dawać kwiaty i misie Smile.


RE: Jak rozkochać?? - Gemello - 11-08-2012 16:37

misie działaja : O?


Dobra to tak sluchaj eksperta Big Grin ja ci wszystko powiem Big Grin (zartuje of course)

Nie da sie rozkochac dziewczyny jesli nie jest wam to "pisane" takie cos przychodzi samo, glupie spotykanie sie jako kumple nie raz daje taki impuls ze oooo chyba cos sie dzieje. Dopiero w tedy mozna sie starac, to co napisala Zepsuta to w 100% prawda Big Grin to takie imponowanie dziewczynie soba samym ;d ale pamietaj! jesli do siebie nie pasuja to nie wgl co sie starac, bo po 1. to nie bd milosc a po 2 jesli ktos tak bd uwazał to i tak ta "milosc" wygasnie baaardzo szybko xD


RE: Jak rozkochać?? - Niesmialy - 11-08-2012 18:26

(11-08-2012 16:33)Zepsuta. napisał(a):  No więc musi poświęcać jej dużo czasu i muszą mieć wiele wspólnego ale to nie tak że on będzie udawał że lubi to samo co ona muszą naprawdę do siebie pasować i dużo rozmawiać. Musi zabierać ją na randki, dawać kwiaty i misie Smile.

Nie mozna dawac misiow i kwiatow przez neta xD


RE: Jak rozkochać?? - Henuttaunebu - 11-08-2012 18:48

(11-08-2012 18:26)Niesmialy napisał(a):  
(11-08-2012 16:33)Zepsuta. napisał(a):  No więc musi poświęcać jej dużo czasu i muszą mieć wiele wspólnego ale to nie tak że on będzie udawał że lubi to samo co ona muszą naprawdę do siebie pasować i dużo rozmawiać. Musi zabierać ją na randki, dawać kwiaty i misie Smile.

Nie mozna dawac misiow i kwiatow przez neta xD

HAHAHHAHAHAHAHA.


+ przepraszam, ale musiałam xD

Wiem, wiem musiałaś ale proszę nie spamować ;>
Zepsuta.



RE: Jak rozkochać?? - PARABOLAN - 11-08-2012 20:37

niema na to recepty albo chemia jest albo jej niema jak jej niema no to klops


RE: Jak rozkochać?? - Jacky - 11-08-2012 22:46

Nie da się.


RE: Jak rozkochać?? - Scelerisque - 13-08-2012 12:43

Skoro nie chce być zranionym, a ona zmienia często chłopaków to polecam mu, żeby dał sobie spokój.


RE: Jak rozkochać?? - Rossonero - 15-08-2012 03:04

Wypowie się ktoś z takim doświadczeniem, że nie powinien się wypowiadać ^ ^. Przynajmniej z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle - da się, ale nie każdą Wink.


RE: Jak rozkochać?? - adamo - 24-10-2012 01:04

Każda jest inna Tongue Ciężko tak po prostu stwierdzić, co i jak....