Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
co z tym serem? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: co z tym serem? (/showthread.php?tid=5400)

Strony: 1 2


co z tym serem? - palaczka - 27-05-2017 23:46

Ser żółty... NO Właśnie tych rodzajów sera jest tak dużo że sama juz nie wiem. Jaki ser nadaje sie do sałatek? Taki by sie nie łamał i nie ciągnął po podgrzaniu?


RE: co z tym serem? - Amarantus - 31-05-2017 00:59

Ja używam sera gouda z Polmleka.. nie lamie sie, jest smaczny tani i ma łagodny delikatny smak wiec nadaje sie zarówno do sałatek jak i tostów czy koreczków


RE: co z tym serem? - cukiereczek - 01-06-2017 01:25

A który jest taki smaczny? ser gouda/morski czy jaki? Jest tyle tych rodzajów, ze połapać sie ciężko :/


RE: co z tym serem? - Amarantus - 01-06-2017 14:36

Napisałem, że ser gouda Big Grin Ale Polmlek ma też takie fajne mieszanki serowe w wiórkach idealne na pizzę - jak ktoś lubi dobrze roztopiony ser i taki ciągnący na pizzy to polecam Smile


RE: co z tym serem? - yoohoo - 05-06-2017 14:13

Do sałatek lepszy jest ser kozi, camembert, czy oscypek. A ser żółty do tostów...


RE: co z tym serem? - ewelina546 - 05-06-2017 17:40

W sezonie grillowym u mnie w sezonie grillowym pierwszy plan to sałatki, także z serem i tym, co ugrillujemy. Na https://www.przepisy.pl/przepisy/dania-i-przekaski/dania-z-grilla/salatki-na-grilla masz fajne przepisy, znajdź sobie jakiś, posmakuje i zrobisz kolejną, gwarantuję. Ja chyba już się uzależniłam Smile


RE: co z tym serem? - MysiaPysia - 12-06-2017 10:18

Ja uwielbiam robić grzanki polane serem.


RE: co z tym serem? - yoohoo - 12-06-2017 14:57

Polane serem? A jak się polewa grzanki serem? Big Grin


RE: co z tym serem? - ariela - 25-08-2018 12:18

Ja do sałatek używam tylko i wyłącznie mozzareli.


RE: co z tym serem? - ArekW - 28-08-2018 01:22

Nigdy nie podgrzewam sera do sałatek...kroję w kostkę lub paski, zależy jaki gatunek. Uwielbiam w sałatkach dość pikantne sery dlatego często zamiast żółtego dodaję pleśniowy albo żółty marynowany w oliwie i ostrych przyprawach.