Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak zagadać do chłopaka ?? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Jak zagadać do chłopaka ?? (/showthread.php?tid=54)



Jak zagadać do chłopaka ?? - natalia - 07-06-2012 20:14

Mam problem. zakochałam się w 2 lata starszym Mateuszu Smile
Moja koleżanka pisała z nim o mnie i ostatnio zauważyłam że on się na mnie patrzy Big Grin co mam zrobić kiedy on zawsze jest w kręgu kolegów a na portalach społecznościowych nigdy go nie ma ??


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - Zepsuta. - 07-06-2012 20:17

Witaj Natalio, tak a propo to ile masz lat ? ;> Nie chcę być uszczypliwa ale piszesz bardzo dziecinnie. Po co twoja kumpela ma z nim o tobie gadać skoro sama możesz do niego podejść ? To że się patrzy to jeszcze nic nie znaczy Big Grin wiesz wiele ludzi się patrzy. Podejdź do niego i jego kolegów i zacznij z nimi gadać, zaprzyjaźnij się z nimi a może on wtedy zwróci na Ciebie uwagę ? Ale jeżeli nie będziesz czuła się dobrze w ich towarzystwie to nie pchaj się tam na siłę tylko dlatego że jakiś koleś Cię kręci Smile.


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - natalia - 07-06-2012 20:21

dzięki Smile mam 15 lat Big Grin


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - Zepsuta. - 07-06-2012 20:22

Nie ma sprawy Smile sama kiedyś przez takie rzeczy przechodziłam i nie wyszło mi to na dobre Big Grin chłopaki lubią odważne laski zapamiętaj Tongue.


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - natalia - 07-06-2012 20:22

dzięki jeszcze raz :*


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - Misterio - 07-06-2012 20:32

Jako że ja mam na imie Mateusz i w sumie jestem 2 lata starszy od Cb (bo 18nastke dopiero skończe za 3 miesiące) bd tu ekspertem Big Grin Jeśli sie na Cb patrzy to daj mu jakiś znak np. uśmiechnij sie miło i puść oczko Wink następnie poczekaj aż do Cb podejdzie i juz masz z górki Wink


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - Regis - 07-06-2012 20:58

Mhyh pewnie już znacie historie jak poznałem moją koleżanke.. Widujecie się tylko w szkole ? Nie bój sie jego kumpli skoro jego koledzy to idioci to on lepszy nie jest Wink


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - zajarana_czekolada - 08-06-2012 15:55

Mam podobny problem, wkręć się w tę paczkę. Gadaj razem z nim i jego kolegami, żeby ciebie poznali. Jeżeli już by doszło do czegoś więcej, ważne by było by jego kumple w pewnym sensie ciebie tolerowali i nie mówili o tobie za bardzo złośliwych rzeczy Smile


RE: Jak zagadać do chłopaka ?? - Zepsuta. - 08-06-2012 22:19

temat do zamknięcia Smile skoro wyjaśnione Big Grin.