Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś (/showthread.php?tid=5374)

Strony: 1 2


Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - boundswo - 23-05-2017 22:52

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś
__________________________
zakład pogrzebowy warszawa


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - Piotr.St - 24-05-2017 09:41

Nic z tego nie rozumiem? Podejrzewam, że nie tylko ja. Nie ukrywam też, że będę wdzięczny za rozwinięcie tematu.


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - grajcarek - 24-05-2017 17:30

A potem do zakładu pogrzebowego!
Swoją drogą weź tu promuj zakład pogrzebowy Smile. Można serio mieć dość.
A w kwestii samego mieszkania.
Podoba wam się taka tapetka ścienna:
[Obrazek: tapeta-a13005-s_18097.JPG]


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - micho - 24-07-2017 12:06

Hahaha dobre z tym zakładem Big Grin


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - Pytud23 - 25-07-2017 13:56

Zaciekawił mnie temat ale jakoś za bardzo to wszystko jest tajemnicze.


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - Karina - 01-08-2017 11:33

Ja dopiero zaczynam posiadać mieszkanie, znaczy najpierw czekam na kredyt w banku. Głownie mieszkania wrocław nowe mam wypatrzone, mam nadzieję, że szybko znajdzie się tam miejsce również dla mnie i mojej rodziny Smile


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - dziewczynaszamana - 03-08-2017 10:08

Jak szukasz mieszkania we Wrocławiu to zerknij na ten artykuł http://frappe.pl/deweloperzy-mieszkaniowi-we-wroclawiu-top-10/ . Są tam opisani deweloperzy wrocławscy, którzy wybudowali nowoczesne mieszkania w tym mieście.


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - Lukrecja - 12-10-2017 22:54

Cóż, na pewno wystrój mieszkania w jakimś stopniu może świadczyć o charakterze jego mieszkańców. Bądź co bądź moim zdaniem najważniejsze jest to, abyśmy dobrze czuli się w swoim domu, co możemy uzyskać sięgając chociażby po fajne dodatki do mieszkania.


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - Nessa - 13-10-2017 20:24

Na szczęście ostatnio wynajęłam luksusowe mieszkanie i mieszkam sobie w Krakowie.


RE: Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci, kim jesteś - modelka9 - 14-10-2017 21:41

to nieprawda, ja jestem bardzo porządną osobą ale mam średnie mieszkanie.