Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ładny uśmiech latem - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Ładny uśmiech latem (/showthread.php?tid=5368)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ładny uśmiech latem - celop - 13-08-2018 17:27

według mnie nie ma co się za bardzo skupiać na białych zębach


RE: Ładny uśmiech latem - glona - 16-08-2018 12:56

według mnie priorytetem jest jednak aparat na zęby a nie kolor


RE: Ładny uśmiech latem - adolescencia - 16-08-2018 23:55

Ładny uśmiech to coś o czym marzy wiele z nas, i to nie tylko latem. Ja też zawsze pragnęłam hollywoodzkiego uśmiechu a niestety natura obdarzyła mnie krzywymi jedynkami i w ogóle powyginanymi w każdą stronę zębami :/ Chciałam to naprawić, więc udałam się do https://www.unidentunion.pl/ . To specjaliści od takich "beznadziejnych spraw" i nawet moje zęby udało im się naprostować! Smile


RE: Ładny uśmiech latem - Laughter - 17-08-2018 11:28

No, faktycznie - dbanie o zęby to nie jest prosta sprawa... i tania :/


RE: Ładny uśmiech latem - Morskin - 22-08-2018 14:18

Wystarczy używać odpowiedniej pasty do zębów i efekt będzie zauważalny Smile


RE: Ładny uśmiech latem - NorNor - 22-08-2018 14:22

Ciekawie to wygląda Smile Dzięki wielkie za wszelkie sugestie.


RE: Ładny uśmiech latem - Amarantus - 22-08-2018 18:54

Ja się zdecydowałem na wybielanie zębów lampą Beyond Polus w klinice Provital w Warszawie Smile Sam bym się tego nie podjął w domu żeby przypadkiem nie pobiły mi się przebarwienia. I jeszcze na promocję się załapałem i płaciłem połowę mniej. Jakby ktoś dalej szukał to polecam bo do końca sierpnia można skorzystać z wybielania w atrakcyjnej cenie.


RE: Ładny uśmiech latem - Manto - 22-08-2018 21:58

JA zdecydowałem się na wybielanie i jestem zadowolony


RE: Ładny uśmiech latem - Manianna - 24-08-2018 18:51

No wlasnie o to chodzi, ze sposoby domowe sa dobre tylko na niezbyt zapuszczone zeby. A takie z wieloletnimi zaniedbaniami - to juz raczej potrzebna jest pomoc specjalisty, czyli stomatologa. Tutaj mozna o tym poczytac - to strona dr Beaty Świątkowskiej - stomatologa, ktory ma swoj gabinet na krakowskim Podgórzu. Mozna smialo do niej sie udac z takim problemem.


RE: Ładny uśmiech latem - annapik - 31-08-2018 12:19

Uważam, że dbanie o zdrowe zęby jest bardzo ważne, a nawet konieczne. Wybielanie zębów w domu bez wizyty u stomatologa to ciekawa alternatywa. Sama z niej korzystam i jestem bardzo zadowolona. Smile