Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Książka na nie. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Książka na nie. (/showthread.php?tid=53)

Strony: 1 2 3 4


RE: Książka na nie. - tatomir - 16-05-2014 10:44

U mnie to na pewno większość lektur niestety , czytam tyle te książki które sam wybiorę i mnie interesują więc nie mam takich których nie skończyłem.


RE: Książka na nie. - gatta - 20-05-2014 10:43

Uwielbiam czytać książki. Ta, której szczególnie nie polecam, to "Cukiernia pod amorem". Niby bestseller a naprawdę niewarta uwagi. Szkoda czasu.


RE: Książka na nie. - ludzia - 26-03-2015 15:39

Hmm....Krzyżacy?


RE: Książka na nie. - Tajemniczy_Don_Pedro - 01-07-2016 16:30

U mnie ostatnio jest sporo takich książek. Kiedyś czytałem prawie zawsze od deski do deski, ale teraz jak mnie nie wciągnie przez 50 stron, to rzucam ją w diabły... eee... znaczy, delikatnie odkładam na półkę. Ostatnio nie przekonał mnie do siebie np. Pan Lodowego Ogrodu.


RE: Książka na nie. - 5ways - 01-09-2016 12:38

Pan Tadeusz... naprawdę czytam lektury, ale na tym po kilkudziesięciu stronach odpadłam i musiałam streszczenie przeczytać.


RE: Książka na nie. - Tajemniczy_Don_Pedro - 13-09-2016 16:27

Do Pana Tadka trzeba wrócić w starszym wieku. Zapewniam. Mnie też w szkole nudził, za to po latach doceniłem wreszcie kunszt Mickiewicza.


RE: Książka na nie. - Michael79 - 12-06-2018 11:57

Dużo jest takich książek, które mnie zawiodły, wymienię tylko niektóre, te z ostatniego czasu:

"Nocne czuwanie"
"Z nienawiści do kobiet"
"Simon oraz inni homo sapiens"
"Wzgórze psów"

Michael,
lash brow


RE: Książka na nie. - Maziaja - 14-06-2018 15:39

Książka na nie to Kordian i cham - L. Kruczkowskiego. Robiłam kilka podejść, ale nie dalam rady. Szkoda że w szkolnych lekturach nie ma książek tej autorki http://www.taniaksiazka.pl/autor/beata-pawlikowska Młodzież chętnie by je czytała. Sama chętnie po nie sięgam. Najbadziij do tej pory podobala mi sie Blondyna w dżungi.


RE: Książka na nie. - Tajemniczy_Don_Pedro - 16-06-2018 13:53

"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" - to była męczarnia, w końcówce już odpadłem.


RE: Książka na nie. - LadyBuggy - 08-08-2018 12:25

Intruz, sam nie wiem co gorsze - film czy książka Huh