Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Reklama dla firmy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Reklama dla firmy (/showthread.php?tid=5295)

Strony: 1 2 3 4


Reklama dla firmy - Karo29 - 12-05-2017 22:41

W jaki sposób reklamujecie swoje biznesy, stawiacie jeszcze na tradycyjne reklamy czy promujecie swoją firmę jedynie w sieci? Ja tak się zastanawiam nad zainwestowaniem w tego typu gadżet www.elita.com.pl , czyli smycze reklamowe. Przydałyby mi się na różne eventy, czy tak po prostu na co dzień do rozpowszechniania nazwy marki, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?


RE: Reklama dla firmy - Yayo - 19-05-2017 00:13

Fakt, takie reklamowe smycze moga byc dobra opcja, jesli chodzi o reklame. Sa stosunkowo tanie i dosc efektowne (a takze efektywne). Takie smycze moga byc praktycznie dowolnego koloru, rozmiaru, dlugosci. Sa przydatne - klienci ich uzywaja, wiec nie jest to jednorazowa forma reklamy jak np ulotka, ktora od razu wedruje do kosza po otrzymaniu do reki.


RE: Reklama dla firmy - Tym - 28-05-2017 13:02

Ciekawe pomysły! Ja myślę, że jeśli chodzi o biznes lokalny, taki o jakim piszecie, to świetnie sprawdzają się windery. Wystarczy zamówić w drukarni odpowiednią flagę z Waszą reklamą, a do tego maszt i podstawkę w http://www.axox.eu/ Mają bardzo szeroki wybór podstaw, więc na pewno będziecie w stanie umieścić Wasz winder na każdej powierzchni. To najlepszy sposób na rozreklamowanie lokalnej firmy.


RE: Reklama dla firmy - natiiiss - 29-05-2017 13:26

Tak naprawdę każda reklama ma jakieś plusy, tylko to wszystko ciężko ogarnąć samemu. Ja ostatnio postanowiłam poszukać na http://www.reklama.pl/firmy/marketing/agencje-reklamowe jakąś agencję reklamową i udało mi się znaleźć idealną Smile Teraz tworzymy przeróżne gadżety firmowe, które bardzo szybko się rozchodzą Big Grin Grunt to dobra reklama i dobra agencja, która pomoże nam się wybić.


RE: Reklama dla firmy - bluem - 28-07-2017 08:33

Idealna reklama to takie gadżety http://www.izisport.pl/produkty.html jak te torby, każdy ich używa, są trwalsze niż ulotki i praktyczniejsze niż broszurki, jak dla mnie to reklama idealna


RE: Reklama dla firmy - Elizabeth88 - 14-08-2017 00:33

Ostatnio widziałam bardzo ciekawą ofertę, taką jak torby bawełniane z nadrukiem http://nadruksklep.pl/torby-bawelniane-z-nadrukiem . Firma Nadruk Sklep oferuje różnorodne projekty na prawie każdej powierzchni, możemy wykonać gotowe wzory lub własne grafiki wedle uznania. Teraz wszystko co Eko jest modne a takie torby na pewno będą dobrą reklamą firmy.


RE: Reklama dla firmy - lannis - 14-08-2017 09:54

Moim zdaniem warto postawić na reklamę w internecie, co prawda nie jest tania, ale moim zdaniem warta zainwestowania. Powinno szybko się zwrocić


RE: Reklama dla firmy - kostusia - 14-08-2017 23:51

Reklama firmy to bardzo ważna rzecz dlatego trzeba to dobrze przemyśleć. Najlepiej reklamować się zarówno w sieci jak i lokalnie przy pomocy ulotek i gadżetów reklamowych Smile Jeśli chodzi o reklamę lokalną to ulotki i inne rzeczy zamówisz u nich http://www.extrema.com.pl/5,kubki-reklamowe.html w bardzo dobrych cenach. Zajrzyj tam koniecznie Smile


RE: Reklama dla firmy - ziemowka - 18-08-2017 15:17

Dobrze przy zakładaniu firmy korzystać z już gotowych spółek, jest to oszczędzony czas i pieniądze. rejestracja gotowych spółek pozwala na otwarcie działalności od razu i skupieniu się na innych aspektach, w tym na rozreklamowaniu działalności. Dobrym sposobem są na przykład ulotki bądź media społecznościowe.


RE: Reklama dla firmy - 19craxa95 - 21-08-2017 15:24

Ja swój biznes reklamuje w bardziej nowoczesny sposób. Ulotki i te wszystkie ogłoszenia w gazetach niestety na nic się nie zdały. Dopiero jak http://www.redghost.pl/ zrobili nam dobry spot reklamowy, to ludzie zaczęli zwracać uwagę na moją firmęBig Grin