Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Własna firma - kredyt - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Własna firma - kredyt (/showthread.php?tid=5201)

Strony: 1 2


Własna firma - kredyt - mabijas - 28-04-2017 13:22

Otwierasz swoją własną firmę i potrzebujesz gotówki na start? Jeśli tak to najkorzystniejszą ofertę kredytów znajdziesz na aasadlabiznesu.pl. Możesz pożyczyć nawet 10 tysięcy na bardzo dogodnych warunkach. Ja już skorzystałem z ich oferty, Ty także możesz!


RE: Własna firma - kredyt - speed - 11-05-2017 17:32

Jaki jest całkowity koszt roczny dla 20 tys. zł?


RE: Własna firma - kredyt - justa4 - 12-05-2017 15:34

(11-05-2017 17:32)speed napisał(a):  Jaki jest całkowity koszt roczny dla 20 tys. zł?

zależy nie musisz bazować tylko na jednej firmie. Warto wpaść na to forum https://www.forum.pozyczkabez.pl/ i poczytać szczegóły na temat różnych kredytów. Nie tylko z jednej firmy.


RE: Własna firma - kredyt - danore - 28-09-2017 13:34

Własna firma to ciągłe inwestowanie tak by był ciągły wzrost. Warto się zastanowić co mogłoby się do tego przyczynić. Moim zdaniem warto inwestować w terminale płatnicze. Jeśli szukacie dobrej sprawdzonej firmy z terminalami płatniczymi i przelewy online? Jeśli TAK ! To właśnie oferta firmy powinna was jak najbardziej zainteresować, posiadają w swojej ofercie wiele nowoczesnych funkcji w terminalach płatniczych.


RE: Własna firma - kredyt - dziewczynaszamana - 28-09-2017 14:47

Można też starać się o dotacje z UE.


RE: Własna firma - kredyt - patisia78 - 20-12-2017 12:24

Ja mam z mężem firmę ale budujemy magazyn, jesteśmy w połowie budowy ale zastanawiam się jak zabezpieczyć magazyn przed zalaniem. Słyszałam że w tym przypadku najlepiej zrobić odwodnienie. Słyszałam że dobrej jakości materiały do wykonania odwodnień ma firma- https://hauraton.com . Czy ktoś może mi doradzić ?


RE: Własna firma - kredyt - GummyKammy - 23-12-2017 23:48

To wcale nie jest takie fajne, posiadanie własnej firmy.


RE: Własna firma - kredyt - ArekW - 24-12-2017 01:07

Fakt, wiem coś o tym. Dlatego po 4 latach zrezygnowalem. Trochę mi szkoda, ale w momencie gdy zostałem sam ze wszystkim na głowie nie dałem rady. Większe szanse na powodzenie w biznesie mają na pewno ci ludzie ktorzy nie biorą kredytu a mają odłożoną kasę na start lub z dotacji.


RE: Własna firma - kredyt - jennifer4 - 24-12-2017 02:34

Błędne jest otwieranie firmy z wykorzystaniem kredytu. Taki biznes raczej nie ma racji bytu, a tym samym nie posiada żadnego wolnego kapitału.


RE: Własna firma - kredyt - adrian545 - 28-12-2017 13:40

Ja teraz nie wyobrażam sobie zakupów bez internetu. Teraz wszystko zamawiam przez internet i płacę od razu. Przesyłka przychodzi bardzo szybko a ja nawet nie muszę wychodzić z domu Wink A jeśli jakaś firma posiada terminal pos to już wogóle jest kosmos ! Świetna jakość płatności elektronicznych z najwyższego topu !