Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Konto bankowe dla studenta? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Konto bankowe dla studenta? (/showthread.php?tid=5175)

Strony: 1 2


RE: Konto bankowe dla studenta? - maminka - 21-07-2017 14:02

Chcąc porównać sobie oferty kont bankowych, możecie zajrzeć do http://www.konto-studenckie.pl/ing-bank.php . Moim zdaniem miejsce godne polecenia dla osób szukających konta bankowego.


RE: Konto bankowe dla studenta? - Urd - 24-08-2017 17:49

A konto dla młodych w Nest Banku ktoś kojarzy? Co to w ogóle za konto jest?


RE: Konto bankowe dla studenta? - elo320 - 25-08-2017 12:13

A może w mBanku? To dosyć popularny bank i wiem że ma dostęp do aplikacji mobilnej.


RE: Konto bankowe dla studenta? - Greta229 - 28-08-2017 19:59

BZWBK ma teraz chyba całkiem spoko oferty Tongue.


RE: Konto bankowe dla studenta? - opiekunnestbank - 07-09-2017 19:35

(24-08-2017 17:49)Urd napisał(a):  A konto dla młodych w Nest Banku ktoś kojarzy? Co to w ogóle za konto jest?

Szanowny Panie, w Nest Banku mamy konto dla młodzieży. To Nest Konto Samodzielne, które pozwala na bezpieczne wprowadzenie dziecka w świat finansów. Do otworzenia tego konta wymagane jest posiadanie Nest Konta w Nest Banku. Aby je otworzyć wystarczy, że zaloguje się Pan do swojego Nest Konta i złoży wniosek o „Nest Konto Samodzielne”. Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim: pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13–18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale Pan jest jego posiadaczem, a więc można mieć stały wgląd w historię transakcji. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, można od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta dziecko. Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płaci się nic za otwarcie, prowadzenie, kartę, internetowe przelewy krajowe Elixir, bankomaty w Polsce i za granicą i wpłatomaty sieci Euronet. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/konta/konto-samodzielne.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl


RE: Konto bankowe dla studenta? - Urd - 10-09-2017 20:52

Dziękuję za odpowiedź, czyli to wyłącznie za moją zgodą konto może funkcjonować, tak?


RE: Konto bankowe dla studenta? - kuffialex5 - 13-09-2017 15:40

Ja polecam NEST bank konto jest bezwarunkowo darmowe.


RE: Konto bankowe dla studenta? - opiekunnestbank - 25-09-2017 20:35

(10-09-2017 20:52)Urd napisał(a):  Dziękuję za odpowiedź, czyli to wyłącznie za moją zgodą konto może funkcjonować, tak?

Szanowny Panie, tak. Nest Konto Samodzielne to konto, którego Pan jest posiadaczem, a więc ma Pan stały wgląd w historię transakcji.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl


RE: Konto bankowe dla studenta? - charlotte - 06-10-2017 00:00

Na temat kont dla studentów znajdziesz sporo informacji na http://www.konto-studenckie.pl Myślę, że warto tam zajrzeć, ofert jest sporo. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Ja ostatnio myślę o zmianie konta.