Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Klinika lub gabinet - co wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Klinika lub gabinet - co wybrać? (/showthread.php?tid=5169)



Klinika lub gabinet - co wybrać? - Anja - 24-04-2017 19:07

Czy wybrać od razu klinikę dentystyczną, czy wystarczy samodzielny gabinet?


RE: Klinika lub gabinet - co wybrać? - Retrus - 24-04-2017 22:26

Gabinet - nigdy nie potrzebowałem korzystać z klinik.


RE: Klinika lub gabinet - co wybrać? - dziewczynaszamana - 26-04-2017 11:17

W klinice na pewno jest bardziej specjalistyczna opieka.


RE: Klinika lub gabinet - co wybrać? - Maria Pe - 26-04-2017 18:19

To prawda, w klinice znajdziesz więcej specjalistów, niż w pojedynczym gabinecie.
Zerknij tu: http://www.stomatologiawichlinscy.pl/pl.przypadki_kliniczne.html , jaki mają zakres usług.
W zasadzie to kompleksowa pomoc, od sprawdzenia stanu, przez badania, po ostateczną diagnozę i wybór metod leczenia oraz specjalistów, którzy wykonają konkretne zabiegi.


RE: Klinika lub gabinet - co wybrać? - pink.teddybear - 29-04-2017 17:06

Zależy czego potrzebujesz. Jak zwykłej porady czy plomby to myślę, że gabinet wystarczy. Jednak przy bardziej skomplikowanych problemach lepszą opcją będzie chyba klinika.


RE: Klinika lub gabinet - co wybrać? - ms marvel - 04-05-2017 14:20

Myślę, że na początek udaj się do gabinetu, zobaczysz czy masz jakieś poważniejsze problemy czy tylko trochę próchnicy. Takie kliniki zazwyczaj są prywatne, po co masz płacić za małe pierdoły. Gabinety na NFZ też są dobre, tylko musisz znaleźć odpowiedni.


RE: Klinika lub gabinet - co wybrać? - jjusti18 - 09-05-2017 11:05

Ja osobiście należę do Kliniki Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach i jestem naprawdę zadowolona. Panuje tam fajny i przyjemny klimat, mają nowoczesne i czyste narzędzia oraz sprzęt. Co do zabiegów są naprawdę skuteczne i bezbolesne, to świetni fachowcy.
Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl