Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Religie świata - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Religie świata (/showthread.php?tid=516)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Religie świata - slash - 04-08-2012 19:09

ja w Boga wierzę,ale kościół omijam szerokim łukiem..


RE: Religie świata - nevermind - 05-08-2012 17:13

Ja byłam kiedyś ateistką, ale po tym co zobaczyłam od razu zmieniłam zdanie i teraz jestem agnostyczką. Wiem, jestem jak chorągiewka na wietrze Tongue


RE: Religie świata - RapZmieniłMojeŻycie - 05-08-2012 19:25

(05-08-2012 17:13)nevermind napisał(a):  Ja byłam kiedyś ateistką, ale po tym co zobaczyłam od razu zmieniłam zdanie i teraz jestem agnostyczką. Wiem, jestem jak chorągiewka na wietrze Tongue

miło mi że koleżanka także agnostyczka ;]

można się dowiedzieć cóż takiego zobaczyłaś ??? ;] ;]


RE: Religie świata - nevermind - 05-08-2012 19:30

Znajoma rodzina mojej mamy ma rocznego dzieciaka. Sprowadzili się do jakiegoś domu. Od tego czasu kiedy tam mieszkają, to dziecko się bardzo, bardzo dziwnie zachowuje. Drze się i mówi męskim głosem, żeby go zostawili. Skacze w dodatku jak królik, a to dziecko normalnie ledwo chodzi i mówi tylko "mama" i "tata". Okazało się później, że w tym domu jakiś chłopak się powiesił.


RE: Religie świata - Jacky - 13-08-2012 13:55

Mówcie co chcecie, katolicyzm jest jedyną słuszną religią. Do kościoła chodzić nie musicie, ale wiara i odpowiednie świadectwo życiem wynagradza wszystko. Generalnie to naprawdę ciężko być katolickim cynikiem Big Grin


RE: Religie świata - Scelerisque - 13-08-2012 14:06

(05-08-2012 19:30)nevermind napisał(a):  Znajoma rodzina mojej mamy ma rocznego dzieciaka. Sprowadzili się do jakiegoś domu. Od tego czasu kiedy tam mieszkają, to dziecko się bardzo, bardzo dziwnie zachowuje. Drze się i mówi męskim głosem, żeby go zostawili. Skacze w dodatku jak królik, a to dziecko normalnie ledwo chodzi i mówi tylko "mama" i "tata". Okazało się później, że w tym domu jakiś chłopak się powiesił.
W sumie to wygląda na opętanie, duch chłopaka opętał dziecko, bo dziecko ponoć łatwiej opętać niż dorosłego.. Z resztą nie ważne, jestem spaczona horrorami i wszystko tak mi się z nimi kojarzy.

Jacky zobacz jak wszystko ewoluuje. Najpierw było kilka bogów, potem jeden, a teraz większość to agnostycy i ateiści... Coś w tym musi być.


RE: Religie świata - Jacky - 14-08-2012 02:39

większość to agnostycy i ateiści? NIBY GDZIE?


RE: Religie świata - Scelerisque - 14-08-2012 10:15

Och, przepraszam babcie, które zawzięcie bronią Radia Maryja i Kaczyńskiego jeszcze żyją, więc PRZEPRASZAM katolików, którzy są pieprznięci jest więcej. Mój błąd, ale za parę lat ludzie starszej daty poumierają, a agnostyków i ateistów będzie więcej, a w Polsce będzie więcej ludzi innej wiary niż katolicyzm, bo księża to tacy idioci niektórzy, że to lepiej zmienić wyznanie.


RE: Religie świata - Misterio - 14-08-2012 11:21

Może nie chodzi o księży po prostu ludzie zaczynają widzieć że kościół katolicki to największa ściema ludzkości Tongue


RE: Religie świata - Jacky - 14-08-2012 18:45

Scele jeżeli myślisz że osoby wierzące to tylko starzy ludzie to jesteś skończoną idiotką.

Kościół katolicki stał się największą ściemą ludzkości, ale generalnie katolicyzm jest jedyną słuszną religią. Z tym że to jak wyewoluował zadziałało całkowicie na niekorzyść kościoła. Nie zastanawiało was DLACZEGO właśnie kościół katolicko-chrześcijański jest tak bardzo atakowany WSZĘDZIE ? Nawet muzułmanizm nie spotyka się z takim flamem, a jest określany religią nienawiści.

I błagam nie pieprzyć mi tu o księdzach pedofilach, bo pedofile są wszędzie...