Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Religie świata - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Religie świata (/showthread.php?tid=516)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Religie świata - scrappy - 03-08-2012 15:03

Która z religii jest wam najbliższa? Jaki macie stosunek do ludzi wyznających inną religię niż chrześcijanizm?

Nie dzielę ludzi na religię, dzielę ludzi na dobrych i złych. Wyznawana religia nie ma dla mnie znaczenia, bo sama nie przywiązuje do tych spraw zbyt wielkiej uwagi.


RE: Religie świata - Snorlax - 03-08-2012 15:10

Nie dzielę ludzi wg religi przecież w powstaniu Warszawskim nawet żydzi walczyli skoro tak wielcy ludzie nie patrzeli na wyznania to i my też nie powinniśmy religia to jest kwestia każdego z nas osobiście jestem chrzescijaninem ale do kościoła nie chodze


RE: Religie świata - Misterio - 03-08-2012 15:35

Zostałem wychowany jako katolik ale nie praktykuje tego mam swoje własne przekonania i w to wierze Smile


RE: Religie świata - Zepsuta. - 03-08-2012 15:36

Ja również zostałam wychowana jako katoliczka, w Boga wierzę do kościoła nie uczęszczam po prostu nie wierzę księżom w spowiedź też nie wierzę.


RE: Religie świata - Gemello - 03-08-2012 19:02

Ateista ;p chodz o chrzesciejanstwie wiem wiecej niz nie jedna babcia moherowa


RE: Religie świata - Scelerisque - 03-08-2012 19:08

Ateistka.

(03-08-2012 18:59)Niesmialy napisał(a):  Jestem ateista, nienawidze zydow, ale to akorat nie kwestia religii, a co do ogolu religii to w mojej opini jedynymi ktore sa spojne i nie opieraja sie na hipokryzji czy wyzyskiwaniu, sa religie dalekiego wschodu Smile
*akurat
Czemu ich nienawidzisz?


RE: Religie świata - Wonrz - 03-08-2012 20:54

Jestem ateistą, nie przepadam jakoś specjalnie za ludźmi wierzącymi. Cóż, po prostu mi ich szkoda, wierzą w coś czego nie ma.


RE: Religie świata - Scelerisque - 03-08-2012 21:44

(03-08-2012 20:49)Niesmialy napisał(a):  Bo sa zaraza doazaca do zniszczenia swiata dla wlasnego zysku, wszedzie sie wtracaja z tymi swoimi brudnymi pieniedzmi chcac sie dorobic na cudzym nieszczesciu, a w dodatku sa najbdziej zaklamanym narodem na swiecie, nie wspominajac juz o tym ich kulcie holokaustu -_-

Człowieku to już nie te czasy. II WŚ się już skonczyła, moja mama bardzo interesuje się Żydami i wiele ich zna i ja również i nie wiem kogo Ty znasz, ale pewnie jednego takiego i już się sugerujesz tym.


RE: Religie świata - Scelerisque - 04-08-2012 00:03

To znasz jeszcze mnie, bo w najprawdopodobniej jestem żydówką Tongue


RE: Religie świata - Misterio - 04-08-2012 01:44

Sorki jak kogoś obraże znam 5 żydów i każda z nich to zachłanna menda i konfidenci. Ogólnie do ich narodu nic nie mam jak i do wiary bo każdy ma do tego prawo ale tych co znam szacunku u mnie nie znajdą Smile