Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Języki obce - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Języki obce (/showthread.php?tid=514)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Języki obce - scrappy - 03-08-2012 14:22

Jakich języków obcych uczycie się i dlaczego akurat takich?

Obecnie w szkolę uczę się angielskiego i włoskiego. Poprzednio, w gimnazjum, uczyłam się niemieckiego, co w sumie bardziej by mi się przydało, ale włoski od zawsze mi się podobał i chciałam się go uczyć ^^
W domu próbowałam uczyć się islandzkiego xD średnio mi wychodzi, bo nie ma zbyt wielu pomocy naukowych czy kursów na ten temat.


RE: Języki obce - Zepsuta. - 03-08-2012 14:23

Francuski Smile bo angielski jako pierwszy język. Boże jak ja nienawidzę francuskiego...


RE: Języki obce - Snorlax - 03-08-2012 14:37

Niemiecki ( tak się uczę , że ledwo zdalem) angielski przynajmniej na niego do szkoły chodziłem w miarę


RE: Języki obce - blacklist - 03-08-2012 14:51

W szkole uczę się angielskiego i niemieckiego Smile Kiedyś na własną rękę próbowałam uczyć się japońskiego ^^ A teraz (też na własną rękę) staram się nauczyć polskiego języka migowego Smile


RE: Języki obce - Gemello - 03-08-2012 15:23

Angielski, ale nie licze tego bo w sql wgl nie potrafia uczyc.

I wonder if i have your permission to tell you what time is it, because we are late already.

KTO TAK MOWI ZAGRANICA :O

no i niemiecki ;d


RE: Języki obce - Henuttaunebu - 03-08-2012 16:40

Angielski i włoski. Mieliśmy do wybrania właśnie włoski bądź niemiecki, a że w języku niemieckim każde słowo brzmi dla mnie tak samo wybrałam włoski xD A poza tym lubię ich kulturę, i kuchnię dlatego fajnie by było znać ten język. Chciałabym kiedyś jeszcze uczyć się Hiszpańskiego, ale to w dalszej przyszłości Big Grin


RE: Języki obce - Scelerisque - 03-08-2012 18:58

Na wlasną ręke uczyłam się francuskiego i umiałam zaśpiewać panie janie po francusku. Próbowała też hiszpańskiego, ale jakos nie mam czasu.
W szkole się uczę angielskiego i niemieckiego.


RE: Języki obce - slash - 04-08-2012 16:09

całe życie ucze się angielskiego,od gimnazjum uczyłam się też niemieckiego,po francusku umiem się dogadać,bo moi dziadkowie są z francji xd ale od września bede się uczyła francuskiego w szkole,a tak w domu to trochę się japońskiego uczę Smile


RE: Języki obce - Wonrz - 05-08-2012 10:03

Od zawsze uczę się angielskiego, i próbuję uczyć się niemieckiego od gimnazjum, ale ten język mnie przerażaBig Grin


RE: Języki obce - PARABOLAN - 05-08-2012 14:31

mialem w szkole sredniej niemca ale jestę patriotem i na oba polrocza mialem niedostateczny
angielski lubie i operuje godnie