Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zajęcia pozalekcyjne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Zajęcia pozalekcyjne (/showthread.php?tid=513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Zajęcia pozalekcyjne - scrappy - 03-08-2012 14:17

Chodzi mi o jakieś kółka, klasy. Uczęszczacie na jakieś?

Obecnie chodzę tylko na kółko teatralne, kiedyś był też dodatkowy język angielski, ale obecnie za mało chętnych.


RE: Zajęcia pozalekcyjne - Zepsuta. - 03-08-2012 14:19

W tym roku będę chodziła na tak zwane ''after school studies'' bo do matury trzeba się przygotować.


RE: Zajęcia pozalekcyjne - Gemello - 03-08-2012 15:19

Kiedys chciałem chodzic do chóru ale ktos powiedzial mi ze nie umiem spiewac, w sumie bym sie nie przejał gdyby nie byla to kobieta ktora owym chórem sie zajmowała ;p

A w gim, kółko teatralne ;d Najlepiej wyszla mi rola japonczyka ;o


RE: Zajęcia pozalekcyjne - Wonrz - 03-08-2012 21:26

Na kółko matematyczne chodziłem, oraz na kółko z angielskiego.

@Gemello. Tak bardzo nie potrafisz się przyznać do własnego błędu, że musisz edytować mój post? Rozumiem iż prawda w oczy kole, tak samo jak Twoje błędy ortograficzne.


EDIT: tak, napisałem chur nie chór, przyznaje Big Grin lepiej ci ;p? poprostu uznalem ze jak poprawie blad to po co to ma byc to napisane w twoim poscie, nie pień sie tak Smile)
~gemello


RE: Zajęcia pozalekcyjne - kamiska9 - 27-08-2012 13:00

Ja oczywiście chodzę na organizowane w mojej szkole dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Zdaję maturę w tym roku i chciałabym również z tego języka. A czy coś jeszcze moja szkoła organizuje? Na pewno jest gazetka szkolna. Jest jeszcze kółko poetyckie i dodatkowe zajęcia z informatyki.


RE: Zajęcia pozalekcyjne - nevermind - 27-08-2012 14:50

Nie ma na to czasu. Siedzę w szkole od 7.50 do 15 dzień w dzień. W dodatku jestem tą "dojazdową" i od razu po zajęciach mam autobus szkolny.


RE: Zajęcia pozalekcyjne - Niesmialy - 28-08-2012 16:29

Chodzilem tylko na przygotowanie do zawodowego, ktos musial nas nauczyc jak przepisywac xD na reszte sikalem Smile


RE: Zajęcia pozalekcyjne - belle_rose - 29-11-2012 14:09

Chodziłam do wieczorowej szkoły muzycznej do niedawna.
Teraz pływam i uczę się malować. Wink


RE: Zajęcia pozalekcyjne - zazdrosnica - 04-12-2012 14:38

ja w chórze śpiewałamSmile chodziłam też na koło biologiczne/ ekoligiczne- braliśmy udział w fajnych projektach i nawet jakieś nagrody wygrywaliśmy czasamiSmile pamiętam,że raz rozdanie nagród było w pałacu kultury, zrobili nam pyszny catering, zaprosili jakiegoś sportowca znanego i była mała fiestaBig Grin

i angażowałam się w różne wolontariaty, bo "dobro powraca"


RE: Zajęcia pozalekcyjne - strupitis - 05-12-2012 17:19

Jedyne zajęcia pozalekcyjne, na które chodziłem po zajęciach były z siatkówki, ponieważ tylko tam przychodziło dużo ludzi, a nie tak jak na np. kółko historyczne czy informatyczne. Zdarzało się, że na tych kołach byłem sam, więc stwierdziłem, że to nie ma sensu.