Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Ciekawe atrakcje na Pomorzu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ciekawe atrakcje na Pomorzu (/showthread.php?tid=5118)



Ciekawe atrakcje na Pomorzu - ablomo - 12-04-2017 14:55

Jakie na Pomorzu są ciekawe atrakcje, które można by pozwiedzać z dzieciakami? Trochę zabytków i trochę fajnej zabawy?


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - Lukrecja - 15-04-2017 21:05

A może Trójmiasto i Gdańsk? Można się tam zatrzymać w znajdującym się na Starym Mieście Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Przy czym ani atrakcji turystycznych, anu też zabytków tam na pewno nie brakuje, bo można zobaczyć chociażby Długi Targ, Katedrę Mariacką czy też ogród zoologiczny. We wspomnianym hotelu dodatkowo będziecie mogli skorzystać z sauny bądź zajęć fitness i delektować się wyborną kuchnią. Sama zamierzam taką wycieczkę zafundować mojej córeczceSmile


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - lidka - 24-04-2017 14:11

Według mnie Trójmiasto to dobry kierunek Smile
Można na przykład wybrać się do Gdyni, na nocleg polecam apartament Sun&Snow , bardzo blisko morza w Gdyni Orłowo.
Co do atrakcji dla dzieci to myślę, że warto zaliczyć takie jak:
Akwarium Gdyńskie, Dar Pomorza, Błyskawicę, Muzeum Marynarki Wojennej, Muzeum Emigracji i Park Naukowo -Technologiczny - Centrum Nauki Experyment.


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - halka - 16-01-2018 19:57

Zdecydowanie Gdańsk a dokładniej Teatr Szekspirowski jest warty uwagi Smile Organizują dużo imprez, koncertów, a z dzieciakami można wybrać się na rodzinne zwiedzanie teatru Smile można także pójść na ciekawy spektakl, jeśli nie z dziećmi to z mężem na pewno Wink a repertuar mają bardzo interesujący, zresztą dostępny na internecie na stronce teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle tak więc możesz sprawdzić wcześniej co aktualnie grają i wybrać odpowiednią dla siebie sztukę Smile


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - Wirtuzi21 - 17-01-2018 10:47

Byliście może zwiedzać statki w Gdyni? Warto tam pojechać?


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - finka - 22-02-2018 12:28

Od siebie polecę Gdański Teatr Szekspirowski Smile organizują masę atrakcji nie tylko z myślą o dorosłych, ale także o dzieciach Smile można wybrać się na rodzinne zwiedzanie teatru czy sztukę teatralną Smile naprawdę jest w czym wybierać, więc dzieciaki z pewnością nie będą narzekały na nudę http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/atrakcje/


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - jjusti18 - 07-08-2018 18:53

A może warto byłoby się wybrać do teatru? Słyszałam, że świetne spektakle można obejrzeć w Teatrze Żelaznym https://www.teatrzelazny.pl . Mają niedrogie bilety, a proponowane przez nich historie bywają emocjonujące, zabawne, ale i zaskakujące, nakłaniające niekiedy do refleksji. Myślę, że dobrą sztukę zawszę chętnie się zobaczy.


RE: Ciekawe atrakcje na Pomorzu - yoohoo - 24-11-2021 13:32

Warto przejść się szlakiem latarni morskich i odwiedzić Słowiński Park Narodowy.