Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Włosy kolorowe - tak czy nie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Moda (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Włosy kolorowe - tak czy nie? (/showthread.php?tid=5090)

Strony: 1 2 3


Włosy kolorowe - tak czy nie? - Dorisga - 02-04-2017 21:03

Jakie macie zdanie o kolorowych włosach? Mało znam osób, które mają takie włosy, a bardzo mi się to podoba i czuję, że otoczenie mnie ogranicza... Zdecydowałybyście się na to, żeby mieć np. różowe włosy jako jedyna osoba w pracy i wśród znajomych?


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - Ula92 - 13-04-2017 09:54

Jeżeli otoczenie Cę ogranicza, to je zmień Smile Mówię poważnie. Nie cierpię takich sytuacji, gdy mam ochotę zmienić wygląd i boję się, co znajomi powiedzą, więc znalazłam takich znajomych, którzy mnie w pełni akceptują. Jak chcesz poszaleć z włosami, to Loreal ma takie farby http://nowosci.lorealparis.pl Nie bój się i myśl o swoim komforcie, a nie o tym co ludzie powiedzą.


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - Elizka - 19-04-2017 11:59

Moim zdaniem każdy powinien mieć włosy czy nosić ubrania oddające jego wnętrze i aktualne zapotrzebowania. Szkoda,że tak często musimy się dostosowywać do kogoś.


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - gatta - 19-04-2017 22:52

Moja siostra ma kolorowe włosy. Pasuje to do niej.


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - kajteeek - 16-05-2017 10:35

Mi się nie podoba coś takiego. Rozumiem farbowanie włosów, ale mieć całą paletę kolorów na głowię? Nie


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - MysiaPysia - 06-06-2017 12:02

Mnie się ten trend akurat nie podoba, to już wolę granny hair.


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - kidrauhl - 09-06-2017 16:07

podobają mi się Smile


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - asia_k - 22-06-2017 12:27

fajna sprawa Wink


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - alicja930 - 01-03-2018 00:34

Kolorowe może nie, ale ombre cały czas mi się podoba. Właśnie szukam jak samemu zrobić ombre, bo kiedyś miałam, ale efekt już się spłukał i nie wygląda to dobrze.


RE: Włosy kolorowe - tak czy nie? - sandrix - 01-03-2018 23:14

A dlaczego nie? Skoro Tobie się to podoba to ja bym się zdecydowała na pewno! Teraz różowe włosy są przecież bardzo popularne.