Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Staż dla studentów psychologii - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Staż dla studentów psychologii (/showthread.php?tid=5028)Staż dla studentów psychologii - kris12 - 11-03-2017 19:45

Tutaj https://psychomedic.pl/staz-dla-psychologow-psycholog-praktyk/ jest ciekawa propozycja dla studentów psychologii. Można bowiem odbyć staż w renomowanej klinice, a po jego zakończeniu jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. W tan sposób można zdobyć doświadczenie.


RE: Staż dla studentów psychologii - alka - 26-06-2017 15:24

Dziękuję bardzo za informacje, przyjrzę się temu bliżej. Przy tej okazji chciałabym także zapytać się czy ktoś z Was może wybiera się na warsztat pt. "Dysfunkcje seksualne kobiet" , które odbędą się w październiku w Centrum CBT w Warszawie? Planuję się na niego wybrać, jednak poszukuję opinii. Czy ktoś z Was może korzystał z takiego kursu?


RE: Staż dla studentów psychologii - lena007 - 26-04-2018 22:25

Będąc psychologiem warto sobie zrobić kurs hipnozy. Obecnie hipnoterapia staje się coraz bardziej popularna. Wcale się nie dziwię, bo naprawdę pomaga. Usuwa przyczynę, dzięki czemu można pozbyć się problemu. Takie kursy organizuje między innymi Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą.


RE: Staż dla studentów psychologii - Akinka - 08-05-2018 10:36

Ten warsztat "Dysfunkcje seksualne kobiet" pewnie był ciekawy. Szkoda, że nie trafiłam na ten wątek wcześniej. A weszłam tutaj, ponieważ poszukuję studentów psychologii jednej z krakowskich uczelni, a dokładniej chodzi mi o WSE. Chcę dokształcić się w tym kierunku i trafiłam na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/psychologia-rozwoju-osobistego-i-zawodowego . Jest tu ktoś, kto Kształcił się na kierunku Psychologia studia podyplomowe kraków? Będę wdzięczna za każde rzetelne info.


RE: Staż dla studentów psychologii - marcela - 30-04-2022 22:38

Widzę, że pisaliście wyżej o hipnozie, zgadzam się, że warto jako psychologowie pójść o krok dalej i zdobyć uprawnienia do terapii hipnozą. Jeśli interesują Was najlepsze kursy hipnozy to koniecznie zobaczcie na ofertę https://akademiahipnoterapii.pl/kursy-hipnozy/ . To najlepsza akademia hipnoterapii w kraju.


RE: Staż dla studentów psychologii - ninjaa - 26-05-2023 11:08

staże to dopiero na studiach ale najpierw warto wybrać dobrą uczelnię do nauki Smile jeśli chodzi o Warszawę to od siebie polecam Warszawską Akademię Medyczną https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk. No i to pierwsza w Polsce niepubliczna uczelnia medyczna akademicka Smile